>

Блоги Spy News

А в Польщі за симуляцію б’ють в табло (Відео)

14/12/2013 , 12:17

matchСергій Пилипчук з “Корони” є вихованцем харківського футболу, а перші кроки в професійному футболі робив у футболці харківського “Металіста”, і що головне ніколи не виступав у складі “Дніпра”. Але в матчі проти “Леха” склалося враження, що українець вирішив помститися познанцям за ту поразку дніпропетровців в кваліфікації Ліги Європи сезону 10/11 (з того часу у складі “Леха” виступає досі 10 футболістів).

Він бив сам по воротам, асистував партнерам, постійно загострював ситуацію. Кожен більш-менш небезпечний момент біля воріт “Леху” виникав за участі українця. Однак, не тільки цим відзначився Пилипчук. Він ще й особисто “помстився” автору єдиного голу у ворота “Дніпра” колумбійцю Арболеді (передачу тоді йому віддавав теперішній партнер Мілевського екс-карпатівець Штіліч). В середині другого тайму Сергій піддався на провокацію колумбійця і вдарив його у голову, за що отримав попередження від арбітра. Головна подія ж матчу відбулася за хвилину до завершення основного часу. “Корона” забила гол. Ні, його забив не Пилипчук, він був занятий іншим – українець асистував партнеру після чудового сольного проходу.

Пилипчук, як завжди, був дуже активним, але в цьому матчі навіть перевершив себе, тероризуючи захист “Леха” з першої і до останньої хвилини.

Матч так і завершився з рахунком 1:0, а Пилипчук став кращим гравцем зустрічі. Однак, неприємний осад все ж залишився. Польські ЗМІ його засуджуть: не можна давати волю нервам на полі. Звичайно Мануель Арболеда, той, кого Сергій Пилипчук, вдарив, постійно провокує противника — така його робота і в нього це завжди вдається, то ж Сергій мав би бути до цього готовий, а не давати волю «почуттям».

Нажаль відео цього епізоду навіть на офіційному сайті польської Екстакляси зараз не доступне.

Звичайно варто нагадати, що Арболеда — майстер провокації!!! Ось в схожій ситуації Смолярек отримав червону картку, бо вдарив Арболеду, як згодом пояснив, за те, що той увіпхнув йому палець у дупу!!!: