Блоги LeviyBereg

Довгоочікувана перемога! Англійський клуб виграв перший матч за шість років

N9uOayxi9-AКлуб « Танстол Таун» , що представляє низи англійських футбольних ліг , перервав серію з 171 матчі без перемог.

Довгоочікувана перемога прийшла до команди в матчі проти ” Сендіфорд Крикет Клаб ” – 2:1. Кращим гравцем поєдинку був визнаний місцевий вантажник Майк Холт . Таким чином , невдахам вдалося перервати серію з 171 -го матчу без перемог. Більше того , останні 143 матчі ” Танстол ” не міг набрати навіть одного очка .

- Суддя додав до матчу аж вісім хвилин , хоча в матчі не було замін або якось серйозних зупинок. Це були найдовші вісім хвилин в нашому житті , але ми не пропустили. Нарешті ми перервали серію , – сказав тренер команди Джордж Дей.

В 2011 ” Танстол Таун ” став популярним завдяки парі центральних захисників , яким було трохи більше 60 і 70 років відповідно. Тоді середній вік команди складав 40 років.

блог LeviyBereg спеціально для spy-football.com

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.183 / 5.57mb