>

Блоги LeviyBereg

Довгоочікувана перемога! Англійський клуб виграв перший матч за шість років

22/3/2014 , 13:04

N9uOayxi9-AКлуб « Танстол Таун» , що представляє низи англійських футбольних ліг , перервав серію з 171 матчі без перемог.

Довгоочікувана перемога прийшла до команди в матчі проти ” Сендіфорд Крикет Клаб ” – 2:1. Кращим гравцем поєдинку був визнаний місцевий вантажник Майк Холт . Таким чином , невдахам вдалося перервати серію з 171 -го матчу без перемог. Більше того , останні 143 матчі ” Танстол ” не міг набрати навіть одного очка .

– Суддя додав до матчу аж вісім хвилин , хоча в матчі не було замін або якось серйозних зупинок. Це були найдовші вісім хвилин в нашому житті , але ми не пропустили. Нарешті ми перервали серію , – сказав тренер команди Джордж Дей.

В 2011 ” Танстол Таун ” став популярним завдяки парі центральних захисників , яким було трохи більше 60 і 70 років відповідно. Тоді середній вік команди складав 40 років.