Порту

Ліга Чемпіонів champions league

Магія останніх хвилин на "Арені Львів" (Відео)

1/10/2014 , 11:28

До останніх хвилин поєдинку проти “Порту” всі вболівальники гірників уже вірили в перемогу. Але потім сценарій пішов драматично: на 86-й хвилині “Шахтар” забив другий м’яч, ледь не провів третю результативну атаку і примудрився проґавити перемогу – 2:2.

Як не старався голкіпер донецького “​​Шахтаря” Андрій Пятов, все ж партнери його в цьому не підтримали. Відбитий пенальті і кілька блискучих сейвів, та й вся робота в цілому була знівельована Джексоном Мартінесом.

5 хвиилин гостям вистачило для того, щоб врятуватися від поразки. Подвійно прикро, що другого гола Мартінес забив вже фактично в останній атаці – 2:2.

І як після цього не говорити про магію. Кілька тижнів тому Металіст на цій арені в Лізі Європи пропустив на 90+4 і не заслужено програв. Карпати в чемпіонаті примудрилися пропустити двічі на додаткових хвилинах від Металурга Запоріжжя. Тепер Шахтар.

Хоча, можливо це нашим командам слід навчитися грати до кінця?

“Шахтар” – “Порту” – 2:2 (0:0)

Голи: Тейшейра, 52 (1:0); Адріано, 86 (2:0); Мартінес Дж., 89 (пенальті) (2:1); Мартінес Дж., 94 (2:2)