Астана
2:2
Галатасарай

Ліга Чемпіонів champions league

Три автогола в одному матчі. Казахстан здобуває перші очки у Лізі Чемпіонів (Відео)

1/10/2015 , 10:29

Скориставшись подарунками від суперника, «Астана» набрала свої перші очки в Лізі чемпіонів

Надія розжитися очками на груповому етапі Ліги Чемпіонів покладалася саме на цю зустріч, напевно тому, що турки вважалися найслабшим з трьох суперників казахстанського клубу.

Тому господарі бадьоро провели перший тайм, але він все ж залишився за турками – дальнім ударом гол забив Кіса.

Але основні події розгорнулися у другому таймі. Глядачі побачили одразу три(!!!) автоголи за 45 хвилин. У підсумку нічия 2-2 і неймовірна радість для казахів.

“Астана” – “Галатасарай” 2:2 (0:1)
Голи: Кіса, 31 (0:1); Балта, 77 (автогол) (1:1); Еріч, 86 (автогол) (1:2); Кароль, 89(автогол) (2:2)