Єврокубки GALATASARAY

УЄФА дискваліфікував Галатасарай з єврокубків на два сезони

galatas_chelseaЗа недотримання фінансового фейр-плей, УЄФА виключив турецький Галатасарай з єврокубків на сезони 2016/17 і 2017/18.

Офіційний сайт УЄФА заявив, що арбітражна палата європейського органу прийняла рішення про виключення Галатасарая з еврокубкв, в зв’язку з невиконанням рішення про дотримання фінансового фейр-плей. Таке рішення продиктоване тим, що стамбульському гранду не вдалося виконати вимогу про беззбитковість за час звітного періоду в сезоні 2015/2016

УЄФА також зобов’язав турецький клуб обмежити загальний ліміт зарплат для співробітників клубу, а також футболістів команди в два наступні сезони.

Додамо, що після 23-х матчів в турецькому чемпіонаті Галатасарай посідає п’яте місце. Єврокубковий сезон стамбульці починали в Лізі чемпіонів і посіли третє місце в групі, пробившись в 1/16 Ліги Європи. Однак і тут команду Мустафи Денізлі спіткала невдача – за сумою двох матчів Леви поступилися Лаціо (2: 4).

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

61 / 0.138 / 5.22mb