Spy News
Чорноморець
0
2
ПСВ

Ліга Європи Spy News

Коли ставлять на місце. «Чорноморець» зазнає поразки (Відео)

Свій дебютний домашній матч у групі Ліги Європи одесити проводили проти іменитого ПСВ. Можливо, це сприяло тому, що господарі грали дещо скуто, нервувалися. А голландці забили швидкий гол дальнім красивим ударом.

На відміну від попереднього матчу у Загребі, “Чорноморець” не зумів переламати хід поєдинку. Більше того, наприкінці матчу ПСВ організував швидку контратаку і забив вдруге.

Тепер команді Григорчука слід провести спарені матчі проти болгарського “Лудогораца“, і там вже можна буде сказати, на що цьогоріч претендуватиме “Чорноморець”.

“Чорноморець” (Одеса, Україна) – ПСВ (Ейндховен, Нідерланди) 0:2

Голи: Депа 13, Йозефзон 88

Чорноморець“: Безотосний, Рієра, Антонов, Сантана, Фонтанельо, Джа Джеджу, Бакай (Матос 55), Бобко, Гай (Самодін 83), Ковальчук, Бергер

ПСВ: Титонь, Депа, Баккал (Йозефзон 73), Віллемс, Арьяс, Локадія, Схарс, Тойвонен, Махер (Хільємарк 79), Брума, Занки Йоргенсен

Попередження: Бергер 51 – Тойвонен 30

football-ukraine.com

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.143 / 5.58mb