<
>

Ліга Чемпіонів champions league

Ліга чемпіонів. "Реал" виграє у "Ліверпуля", супер-камбек "Андерлехта". Усі результати (Відео)

Spy-Football.com

5/11/2014 , 10:56

Учора відбулися матчі 4 -го туру Ліги Чемпіонів у групах А-D.

Група А

“Мальме” майже на рівних грав з “Атлетіко”, але не зумів відібрати очки.  А ось “матрацники” забезпечили собі місце у плей-офф Ліги чемпіонів.

“Мальме” – “Атлетіко” 0:2
Гол: Коке, 30, Гарсія, 78

Фортуна повернула туринцям борг за незаслужену поразку в Греції. Відзначимо гол Андеа Пірло у своєму 100-му матчі в Лізі Чемпіонів

“Ювентус” – “Олімпіакос” 3:2
Голи: Пірло, 22, Хіменес, 65 (аг), Погба, 66 – Ботія, 24, Ндінга, 61

Група В

“Базель” сповна помстився болгарам за поразку у попередньому турі і вийшов на друге місце групи В.

“Базель” – “Лудогорець” 4:0
Голи: Емболо, 34, Гонсалес, 41, Гаши, 59, Сухі, 65

Реал без проблем у друге здолав Ліверпуль, який грав у Мадриді практично другим складом. Рівно на позначці в 13 матчів була перервана неймовірна гольова серія Кріштіану Роналду. Він забивав поспіль в кожному своєму виході на поле (21 гол) з 23 серпня.

“Реал” – “Ліверпуль” 1:0
Гол: Бензема, 27

Група С

“Зеніт” програв “Байєру” і другий матч, домашній. Пітерці, як і два тижні тому, знову двічі пропустили за п’ять хвилин, після чого відігратися вже не змогли.

“Зеніт” – “Байєр” 1:2
Голи: Рондон, 88 – Мін, 68, 72

“Бенфіка” – “Монако” 1:0
Гол: Таліска, 82

Група D

За першу годину ігрового часу Арсенал мав величезну перевагу над бельгійським Андерлехтом і втілив її у 3 забиті мячі. Після чого розслабився що і зіграло з ним злий жарт. “Андерлехт” сповна цим скористався і зумів зробити фантастичний камбек. У результаті – 3:3.

“Арсенал” – “Андерлехт” 3:3
Голи: Артета, 24 (з пен), Санчес, 29, Окслейд-Чемберлейн, 58 – Ванден Борре, 61, 72 (з пен), Мітровіч, 90

“Боруссія” набрала в чотирьох матчах 12 очок і забезпечила собі місце у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Тепер можна зосередитися на внутрішній першості, де ситуація у команди Юргена Клоппа, мяко кажучи, погана.

“Боруссія” Д – “Галатасарай” 4:1
Голи: Ройс, 39, Папастатопулос, 56, Іммобіле, 74, Кая, 85 (аг) – Балта, 70