Ліга Чемпіонів Spy News

ПАОК не прилетить на гру з "Металістом"? Вони щось знають про санкції УЕФА?

paokНа онлайн-табло на сайті Харківського аеропорту борт з Салоніки, який повинен доставити в першу столицю футболістів грецького клубу ПАОК (матч ЛЧ між ”Металістом” і “ПАОК” запланований на середу, 7 серпня), значиться скасованим. Вболівальники “жовто-синіх” занепокоїлися, мовляв, греки скасували рейс через можливе покарання харків’ян від УЄФА.

У прес-службі ”Металіста” сказали, що вони нічого не знають про зміни в розкладі літаків і чекають прибуття команди суперників, а в довідковій аеропорту сказали, що ще все може змінитися. “Справа в тому, що це чартерний рейс і все може помінятися ближче до часуприльоту, навіть незважаючи на те, що у нього вже стоїть статус скасованого. Щось стане більш зрозуміло після півночі”, – розповіли “Сегодня” в довідковій.

На питання, коли “ПАОК” прибуває до Харкова, співробітник прес-служби клубу Йотіс Панагіотас відповів двозначно: “Приблизно, о 11.30, я сподіваюся”.

Нагадаємо, що перша гра між ПАОКом та “Металістом” закінчилась з рахунком 2:0 на користь хаврків’ян.

 

Джерело: sport.segodnya.ua
ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.154 / 5.6mb