ПАОК

Ліга Чемпіонів Spy News

Металіст у наступному раунді Ліги чемпіонів

7/8/2013 , 23:27

metalistЗдобувши переконливу перемогу в Греції в першому матчі проти ПАОК з рахунком 0:2, головною задачею харків’ян було надійно зіграти в обороні вдома. “Металіст”, завжди граючи в атакуючому ритмі, зробили ставку на контратаки. На відміну від матчу в Греції “жовті” в першому таймі грали гостріше. Декілька непоганих нагод втратили Девіч, Соса та Бланко. ПАОК традиційно мав багато стандартів ,але жоден з них не приніс дивідендів гостям.

“Металіст” втримав ворота сухими після першої половини гри і мав більше нагод відзначитись аніж греки. В другому таймі ПАОКу вдалось переломити гру ,але команді не вистачає класного плеймейкера. За великою перевагою в атаках не вистачало людини, яка б взяла гру на себе або віддала б завершальний пас.

Другий матч поспіль роль рятівника на себе бере Бланко. Його гол на 72-й хвилині зняв тягар з пліч підопічних Мирона Маркевича. Віддамо належне і грекам. За 20 хвилин до завершення матчу, коли Лукасу і компанії потрібно було забивати тричі, футболісти в “чорно-білих” футболках продовжували атакувати. На 83-й хвилині головний тренер ПАОК – Хуб Стівенс випустив на поле Нецида. Чеському нападнику вистачило однієї хвилини аби зрівняти рахунок. На більше гостей невистачило, але футболісти продемонстрували справжній грецький характер.

Відтак, “Металіст” проходить в наступний раунд кваліфікації Ліги Чемпіонів і чекає жеребкування, а також рішення Лозаннського суду.

“Металіст” – ПАОК 1:1 (перший матч – 2:0)
Голи: Бланко, 72 – Нецид, 82

Металіст“: Дишленкович, Вільягра, Моледо, Азеведо, Папа Гуйє, Краснопьоров, Дієго Соуза (Марлос, 62), Едмар (Березовчук, 90 +2), Соса, Бланко, Девіч (Крістальдо, 76)

ПАОК: Хакобо, Мігел Вітор, Ліно, Циоліс (Нецид, 82), Георгіадіс (Лоуренс, 75), Лазар, Кацураніс, Кіціу, Оліс, Лукас, Салпінгідіс (Салпінгідіс, 67)

Попередження: Гуйє – Вітор, Кацураніс, Атанасіадіс