>

Ліга Чемпіонів Spy News

Ювентус та ПСЖ виходять в чвертьфінал

7/3/2013 , 12:31

Сенсації в Турині не сталося, та й в принципі її ніхто й не чекав. Ну хіба окрім відчайдушних шотландських вболівальників. Кельти володіли ініціативою в першому таймі , і створили безліч моментів для захисту господарів, але засмутити Буфона так і не змогли. Після перерви , схоже шотландці змирилися з поразкою і друга половина гри проходила під диктовку “Юве”

Ювентус, який грав без кількох провідних гравців, доклав мінімум зусиль, але необхідний для команди результат таки здобувГоли Матрі і Квальярелли і команда Конте знову перемагає Селтік. 5:0 за сумою двох матчів говорить про явну перевагу Юве в класі ,але наступний суперник буде набагато серйознішим.

Фото - uefa.com

Фото – uefa.com

Не простий матч був у Парижі. Але Валенсії не вдалося переписати історію.  Після домашньої поразки 1-2 испанцям потрібно було забивати 2 голи на виїзді. І вони проявили мужність забивши першими, але другого голу їх вболівальники так і не дочекалися. Натомість, пропустили самі. Без Ібрагімовіча і Вератті функції лідера взяв на себе Лавессі.

Як і в першому матчі , парижани віддали ініціативу Валенсії, розраховуючи на контратаки. В обидвох команд гра в нападі цього вечора не клеїлось. І тільки після голу Лавессі інтрига в матчі ожила… Парижани прокинулися і вже через 11 хвилин зуміли зрівняти рахунок. “Кажани” до кінця гри ще пробували щось зробити з захистом суперника, але перевести гру в додатковий час так і не змогли.