ПСЖ

Ліга Чемпіонів Champions League

"Челсі" на останніх хвилинах вибиває ПСЖ з Ліги чемпіонів(Відео)

9/4/2014 , 11:10

“Челсі” зумів відігратися після поразки в Парижі (1:3), забивши два м’ячі у ворота ПСЖ. За кілька хвилин до фінального свистка переможний м’яч провів Демба Ба.

Антифутбол від ПСЖ на полі Стемфорд Брідж не допоміг команді пройти у пів-фінал. Мабуть, вперше за довгий час парижани грали у абсолютно не характерній для них манері, команда не розганяла жодної атаки, всі мячі поверталися якщо не захисникам, то вортарю.

Господарі ж навпаки відчули свою впевненість, підкріплену генальним стратегом Моуріньо та несамовитою підтримкою вболівальників.

На 32 хвилині награна комбінація після розіграшу кутового дала свої плоді команді з Лондона. Давід Луїз головою скинув на Шюррле, який в один дотик переграв Сірігу.

Цей гол додав ще більше сил гравцям Челсі і вони продовжували тиснути. На 52-й хвилині, протягом двох атак м’яч двічі влучав у поперечину воріт “ПСЖ”.

Щастя до Моуріньо прийшло під завісу матчу. 87-а хвилина стала просто моментом невгамовної радості всього “Стемфорд Брідж”. Демба Ба, який вийшов на заміну, в силовій боротьбі проштовхнув м’яч повз воротаря суперників, чим і зробив рахунок – 2:0.

Оговтатись від такого ПСЖ не змогло. Та й часу вже просто не залишалося.

Челсі — ПСЖ 2:0 (перший матч — 1:3)

Голи: Шюррле, 32, Ба, 87

Челсі: Чех, Івановіч, Кехілл, Террі, Аспілікуета, Луїз, Оскар (Торрес, 81), Азар (Шюррле, 18), Вілліан, Лемпард (Ба, 66), Это’О

ПСЖ: Сірігу, Алекс, Максвелл, Сілва, Жалле, Матюіді, Верратті (Кабайе, 54), Моура (Маркіньйос, 84), Мотта, Лавессі (Пасторе, 73), Кавані

Попередження: Віліліан, Лемпард, Івановіч, Луїз — Верратті, Кавані, Моура, Максвелл