Малага

Ліга Чемпіонів Spy News

Дормундське диво чи прокляття "Малаґи"?

10/4/2013 , 11:18

borussia-dortmund-fc-malaga_96Андалусійці,навіть після першого матчу, який завершився внічию – 0:0, фаворитами не були. Та вони узагалі зараз усюди «не в фаворі»…

«Малаґа» повинна була довести УЄФА до 31 березня цього року, що у неї не залишилося прострочених боргових зобов’язань. Не довела, і як наслідок, якщо команда в найближчі чотири сезони проб’ється в єврокубки, то в першому ж із них буде дискваліфікована. Лише на цей один сезон. Словом, якось так. Саме тому «анчоусам» вже й не так важливо – четвертими вони фінішують у Прімері, чи 15-ми, головне, щоб не в зоні вильоту. Залишався один турнір – Ліга чемпіонів.

Був у підопічних Пелегріні і ще один додатковий стимул – хоча б трохи розрадити виходом у наступний раунд свого тренера, у якого минулого тижня помер батько, і він лише напередодні гри повернувся в команду.

Здавалося б, гості роблять все від них залежне, щоб і тренеру легше стало, і УЄФА відповісти «за всю хурму». Ну бо ж якщо б «Малаґа», наприклад, виграла ЛЧ, то Платіні та компанії довелося добре подумати, як саме замінити дискваліфікацію. Але перемога в турнірі – це одне, а от у конкретному матчі… У матчі в Дортмунді все йшло до перемоги саме «анчоусів». Неабияк посприяв цьому і голкіпер Віллі Кавальєро, який неодноразово демонстрував неймовірні воротарські навики. От тільки і його колега з Дортмунду Роман Вайденфелєр зовсім не відставав у цьому компоненті.

«Малаґу» в цій грі влаштовувала будь-яка результативна нічия, тож радість гостьових трибун, коли закінчився основний час матчу, була цілком зрозумілою – їхня команда вела в рахунку – 2:1. Але залишався ще час компенсований…

Тут можна довго описувати, вживати всілякі порівняння і гіперболи на рахунок «жовто-чорних»… А можна просто написати – 91-а хвилина – гол Ройса, 92-га – гол Сантани. 3:2 – дортмундські трибуни в найбільшому екстазі за все їхнє життя.

«Борусія» у чвертьфіналі, а «Малазі», усім дружнім колективом, хоч до ворожки іди. Ну бо те, що діється з командою в останні місяці, інакше як прокляттям не назвеш.

В іншому чвертьфіналі вівторка «Ґалатасарай» ледь не повернув інтригу. Але дубль Роналду не лише дозволив «Реалу» у підсумку програти з мінімальною різницею – 3:2, а ще й закріпив Кріштіану на першій позиції в перегонах бомбардирів цьогорічної ЛЧ – 11 голів.