Свято скінчилося. Шахтар вилітає з Ліги Чемпіонів

Гол: Джонс (67)

“Манчестер Юнайтед”: де Хеа, Рафаел, Джонс, Фердінанд, Еванс, Бюттнер (Валенсія, 88), Гіггз (Клеверлі, 63), Янг (ван Персі, 63), Кагава, Янузай, Руні.

“Шахтар”: П’ятов, Кучер, Шевчук, Ракицький, Степаненко, Фред (Фернанду, 80), Дуглас Коста, Алекс Тейшейра, Срна, Луїс Адріано (Феррейра, 88), Тайсон (Бернард, 64).

Попередження: Бюттнер, Клеверлі, Срна, Кучер.

Дива не сталося. “Шахтар ” поступився в Манчестері – 0:1 і пропустив у весняну частину ЛЧ німецький ” Байєр” . Тепер гірників чекає 1/16 фіналу Ліга Європи , пишуть «Вести»..

Гості зуміли швидко погасити стартовий натиск ” дияволів ” у складі яких з перших хвилин не вийшли основні ван Персі і Валенсія (зате з’явився 40-річний Гіггз ). А на 11 -й хвилині “Шахтар ” міг рахунок відкривати – Тейшера з флангу вивалився один на один з де Хеа , але пробив мимо.

Команда Луческу заграла на « Олд Траффорд » першим номером , але стовідсоткових моментів більше не було. Зате МЮ , який переключився на контратаки , міг відзначитися двічі. Обидва рази українців пробачив Янг. Спочатку він , скориставшись ” обрізанням » Срни , намагався перекинути Пятова (м’яч пройшов у міліметрах від штанги) , а згодом майже в упор розстрілював ворота ” Шахтаря” але знову не потрапив у ворота. У підсумку нулі після першого тайму. Точно такий же рахунок до перерви залишався і в Сан -Себастьяні , а це означало , що до 1/8  фіналу Ліги чемпіонів гірникам залишалося 45 хвилин …

На жаль , через чотири хвилини диспозиція змінилася. “Байєр » забив ” Сосьєдаду ” ( постарався турок Емер ) . Тепер , щоб зіграти в плей- офф ЛЧ , гостям потрібно було тільки перемагати , але донеччани віддали ініцаітіву . А на 67 -й хвилині стало зовсім сумно – МЮ забив. Після розіграшу кутового Джонс пробив П’ятова. У час, що залишився МЮ впевнено контролював гру , і у «Шахтаря » не було шансів зрівняти рахунок.

Таким чином “Шахтар” посів третє місце в групі і покидає Лігу чемпіонів. Навесні гірники будуть грати в Лізі Європи.

Підсумкове становище у групі А

Команда   Ігри   Виграші   Нічиї   Програші   Мячі   Очки
Манчестер Юнайтед 6 4 2 0 12 – 3 14
Байер 6 4 1 2 9 – 10 10
Шахтар 6 2 2 2 7 – 6 8
Реал Сосьєдад 6 0 1 5 1 – 10 1

Гірники йдуть в Лігу Європи. Жеребкування 1/16 фіналу турніру відбудеться 16 грудня.

P.S. Матч показували на великому екрані на Майдані. Правда , зображення часто підвисало і голос коментатора майже не було чути , але це компенсував ведучий, який розважав глядачів жартами. Наприклад , пропонував відправити спірні рішення сербського рефері Мажича до Шевченківського суду … Майданівці вболівали за гірників – підтримували атаки донеччан криками « Україна ! ». “Думав подивитися футбол вдома , але дізнався , що матч покажуть на Майдані, і прийшов повболівати з усіма ” , – сказав киянин Дмитро . А ось житель Тернополя Ігор розповів , що футбол особливо не любить “Але зараз вболіваю за наших , шкода тільки , що у« Шахтаря » мало українців ‘ .