Шахтар

Ліга Чемпіонів champions league

Антирекорд Кучера і фіаско Шахтаря у Мюнхені (Відео)

12/3/2015 , 10:27

Шахтар був знищений Баварією у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. Доля поєдинка була вирішена вже 3 хвилині, коли шотландський рефері Уільям Коллам призначив пенальті у ворота гостей , та ще й показав червону картку Кучеру. Грати цілий матч у меншості проти такої Баварії – це самогубство.

Донечани ще намагалися боротися у першому таймі, але у другому німецьку машину неможливо було зупинити. Баварія творила що хотіла і просто знущалася з безпомічності гостей.

Шахтар у будь-якому випадку не мав права так програвати. І виправдань для 0: 7 не може бути ніяких.

Все ж у матчі було встановлено кілька рекордів:

1. «Баварія» повторила найбільшу перемогу в історії плей-офф головного європейського клубного турніру. Попереднє досягнення також належить мюнхенцям, які в сезоні-2011/12 і теж на стадії 1/8 фіналу турніру вдома перемогли «Базель» з рахунком 7: 0.

2. «Баварія» в рекордний 14-й раз вийшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

3. «Шахтар» – перший клуб, який виграв і програв 7: 0 у одному розіграші ЛЧ

4. Видалення Кучера стало найшвидшим в історії Ліги чемпіонів

“Баварія” – “Шахтар” – 7:0(2:0) (перший матч – 0:0)
Голи: Мюллер, 4 (пен), Боатенг, 34, Рібері, 49, Мюллер, 52, Бадштубер, 63, Левандовскі, 75, Гьотце, 88