Ліга Чемпіонів Spy News

"Барселона" жива! Каталонці громлять "Мілан"

Spy-Football.com

13/3/2013 , 0:19

hiXLSVsNYAoМатч за статусом і по суті був дуже важливий для «каталонців». Відступати вже було нікуди, відстаючи ще з першого матчу в два м’ячі потрібно було відразу йти вперед, не замислюючись про можливі наслідки.

«Барселона» з перших хвилин почала грати в свою гру. Гості передбачувано закрилися в захисті, роблячи ставку на домашній результат. Гравці «Мілана» наскільки захопилися захистом, що й самі не помітили, як опинилися притиснуті до власних воріт. Спритний Месі підхопив м’яч на лінії штрафного і відмінним ударом послав м’яч у ближню дев’ятку. Абятті навіть не рипнувся.

Наступні десять хвилин стали міні-випробуванням для «россонері», кілька небезпечних випадів «Барси», відмінний дальній удар Іньєсти, який голкіпер відбив у поперечину, усе це вело до швидкого другого голу, але «Мілан» вистояв. Після такої встряски гості трохи оклигали і почали огризатися.

Під кінець першого тайму «Мілан» міг істотно полегшити собі життя. Це Ньянг вискочив один на один з Вальдесом, але влучив у штангу. Можливо, це був ключовий момент для італійців.«Барселона» тут-таки розгорнула швидку контратаку, в якій Мессі, на відміну від Ньянга, не знадобилося навіть виходи один на один. Лео відмінно пробив з лінії штрафного під ногою захисника і Абятті виявився безсилий, 2-0. Ось так швидко «каталонці» відновили статус кво ще в першому таймі, і ти самим зробили другу половину зустрічі інтригуючою до неможливості.

З початку другого тайму пройшло 10 хвилин, і Хаві зробив те, що все від нього дуже чекали – видав супер-пас на Давида Вілью, який відмінним ударом поклав м’яч у дальній кут воріт. Такий розклад ніяк не влаштовував «Мілан», але гості не впадала у відчай, тому що всього один гол у їхньому виконанні міг перевернути все з ніг на голову.

Після цього гола коуч «россонері» кинув у бій своїх перевірених гравців – Мунтарі і Робіньо. І гра проходила в досить спокійному ритмі, господарі контролювали м’яч, їх все влаштовувало. А «Мілан» – навпаки, нічого не влаштовувало, і вони робили активні спроби врятувати матч, перехопивши ініціативу. «Барселона» особливо не пручалася і спокійно продовжувала захищатися, час від часу бігаючи у контратаки.

І одну з таких контратак Хорді Альба завершив 4 голом для своєї команди, і поставив крапку в цьому захоплюючому поєдинку. «Барселона» повертається? Принаймні, довіру вболівальників повернули, але з такою грою як сьогодні можна очікувати каталонців у фіналі. «Мілан» же повертається додому ні з чим.

Голи: Месі 5, 40, Вілья 55, Альба 90+2