Ліга Чемпіонів Champions League

Барселона все ще жива (Відео)

13/3/2014 , 11:21

mc_barcaДива трапляються, але не сьогодні. “Барса” впевнено здолала опір “Ман Сіті”.

Програвши удома і не забивши жодного м’яча, майже нереально сподіватись на диво у вигляді перемоги з різницею в 2 голи. Але ж на “Етіхаді” не було їх найкращого бомбардира, а заразом родича Лео Мессі – Серхіо “Куна” (кума) Агуеро. Надії на аргентинця покладали чималі… Зіграв він у підсумку лише тайм, а дискваліфікований Пеллегріні визнав, що помилився, і випустив Джеко. Питання, чому так і залишився з одним форвардом на полі. Але ж якби на початку другого тайму англійці реалізували один зі численних шансів, гра могла б піти інакше.

Якби… Ось у першому таймі арбітр позбавив “Барсу” двох голів – Мессі, радше за все, збивали, а Неймар отримував пас від Альби, якого арбітр примусово “постави” у положення поза грою (не було й близько). Зрештою, схожим чином віддячив француз Ланнуа по перерві: в епізоді Джеко/Піке було дуже схоже на пенальті на користь гостей. Тут не витримали нерви Компані – отримайте другу жовту!

У господарів в основі Андрес Іньєста, який пропустив матч чемпіонату Іспанії через втрату дитини. Саме хавбек збірної Іспанії став невід’ємною ланкою в атакувальних побудовах і навіть асистував при переможному взятті воріт.

Мессі міг забивати раніше, але й не дозволив нікому розпочати гольовий лік: Лескота залишив позаду з легкістю, Харт пропустив єдиний удар у площину. Єдиний, бо постріл Алвеша впритул прошив стінку з трьох “міщан” – увагу Джо відвернув на себе Іньєста.

Величенька перевага “Барселони” у підсумку вилилась в 4:1 за сумою двох матчів – тут усе закономірно, далі йде сильніший, попри усі дивацтва рефері в обох матчах.

“Барселона” – “Манчестер Сіті” 2:1 (0:0)

Голи: Мессі, 67, Алвес, 90+1 – Компані, 89

“Манчестер Сіті”: Харт, Компані, Сабалета, Лескотт, Коларов, Мілнер, Насрі, Сільва, Фернандінью, Яя Туре, Агуеро

“Барселона”: Вальдес, Піке, Маскерано, Альба, Даніел Алвес, Фабрегас, Хаві Ернандес, Іньєста, Бускетс, Мессі, Неймар

Вилучення: Сабалета, 78 (друга жовта)