Байер

Ліга Чемпіонів Champions League

"ПСЖ" цього разу пожалів "фармацевтів" (Відео)

13/3/2014 , 11:59

psgНайбільше, на що Леверкузенці могли розраховувати у Парижі – це врятувати власну гідність і бодай подарувати своїм прихильникам нічию після ганебних 0:4 удома.

Старт поєдинку на «Парк де Пренс» вселив таки надію у німців – вже на 6-ій хвилині Сідней Сем відкрив рахунок на табло. Проте на локальний успіх «аптекарів» господарі дуже швидко відповіли своїм голом. Маркіньйос відновив рівновагу в матчі.

«ПСЖ» не викладався, адже потрібного результату було досягнуто ще у Німеччині. Відтак, нападники французької команди виглядали доволі інертними й якось неохоче вмикалися у нападницькі акції.

Лише після перерви атака «парижан» мовила своє скромне слово – аргентинець Лавессі забив шостий м’яч у ворота «Баєра» за сумою двох матчів. Звісно, у гостей після такого вже забракло сил, а головне – волі до боротьби. Відтак, «Парі Сен-Жермен» без труднощів бронює за собою місце серед восьми найкращих клубів Європи.

Парі Сен-Жермен – Байер – 2:1

Голи: Маркіньйо, 11, Лавессі, 53 – Сем, 6

перша гра – 4:0