Ліга Чемпіонів Spy News

Офіційно: УЕФА дискваліфікувала "Металіст"

metalistУЄФА опублікував рішення у дисциплінарній справі “Металіста”. Команда дискваліфікована від участі в єврокубкових змаганнях на сезон 2013/14, повідомляє офіційний сайт організації.

Апеляційна інстанція УЄФА винесла рішення по дисциплінарній справі стосовно “Металіста”, яке було відкрито на підставі статей 2,04 г, 2,05 і 2,10 регламенту Ліги чемпіонів УЄФА.

Апеляційна інстанція європейського футбольного союзу ретельно вивчила всі заяви та документи, подані клубом, так само як і заяви та документи, отримані від дисциплінарного інспектора УЄФА. У результаті було прийнято наступне рішення:

• “Металіст” усунений від участі в єврокубках у сезоні 2013/14.

Клуб може подати апеляцію на дане рішення до Спортивного арбітражного суду (CAS).

У той же час, Робоча група УЄФА з надзвичайних ситуацій, яка складається з п’яти членів Виконавчого комітету УЄФА, сьогодні проведе збори, на якому обговорить наслідки даного рішення для турніру.

Нагадаємо, “Металіст” вже подав апеляцію на рішення суду Лозанни (CAS) про договірний матч з львівськими “Карпатами”.

Крім того, харківський клуб оскаржуватиме в CAS і дане рішення УЄФА. Нагадаємо, “Металіст” вже подав апеляцію на рішення суду Лозанни (CAS) про договірний матч з львівськими “Карпатами”.

Крім того, харківський клуб оскаржуватиме в CAS і дане рішення УЄФА.

terrikon.com

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

63 / 0.151 / 5.6mb