Єврокубки Spy News

Новий бренд від УЕФА

1939721_w2УЄФА створив новий бренд для відбіркових турнірів ЄВРО-2016 і ЧС-2018 в європейській зоні.

На логотипі бренду зображена футболка національної команди всередині обрисів серця. Ця емблема буде використовуватися в ході двох наступних відбіркових турнірів в європейській зоні, а також в різного роду рекламній продукції.

Зображення серця уособлює девіз бренду “Грай серцем” і передає бачення УЄФА, згідно з яким матчі європейських відбіркових турнірів повинні викликати у вболівальників гордість за свої національні команди. Заокруглені камені навколо бренду “Європейська кваліфікація” – це європейськість, честь і цілеспрямованість.

Створення чіткої та стабільної бренд-платформи покликане в довгостроковій перспективі сприяти підвищенню престижу відбіркових турнірів в європейській зоні, які нещодавно були централізовані. На UEFA.com вже працює розділ “Європейська кваліфікація”. Незабаром аналогічні сторінки з’являться і в соціальних мережах.

Також будуть розроблені детальні рекомендації з використання бренду та інтерактивний комплект елементів оформлення для друкованих, радіомовних і цифрових медіа.

Офіційний сайт УЕФА

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.175 / 5.55mb