Ліга Чемпіонів Spy News

Дискваліфікацію "Металіста" призупинено. А "ПАОК" подав заявку на матч із "Шальке"

cas_sudВерховний суд Швейцарії призупинив рішення УЄФА про дискваліфікацію українського віце-чемпіона, повідомляє Спорт.ua з посиланням на джерело в харківському “Металісті”.

Це ж на гостьовій вболівальників “Металіста” підтвердив віце-президент “Металіста” Костянтин Пивоваров.

“Так, дійсно, ВСШ призупинив дію рішення САС в частині Металіста. Зараз юристи направляють це рішення до САС і УЄФА. Нажаль , це не гарантує, що УЄФА нас відновить у єврокубках, тому як УЄФА” не пов’язане у своїх рішеннях рішеннями судів “. Але наші шанси сильно підвищуються », – написав Пивоваров.

“Рішення призупинено тільки в частині Металіста. Тому, Євген Красніков продовжує бути відстороненим від виконання службових обов’язків.”, – Додав Пивоваров.

А тим часом ПАОК заявився на матчі з “Шальке”.

Грецький ПАОК, який за рішенням УЄФА на даний момент замінив “Металіст” у Лізі чемпіонів, подав заявочний список гравців на матчі з “Шальке”.

Заявка складається з 25 гравців в списку А, серед яких 4 вихованця клубу і 4 вихованця асоціації. У списку Б греки заявили 5 гравців.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.191 / 5.59mb