Барселона

Ліга Чемпіонів CHAMPIONS LEAGUE

Ліга Чемпіонів. Каталонський майстер-клас для "городян" (Відео)

19/2/2014 , 11:02

mc_barcaНічого не запропонувавши у відповідь на фірмову гру «Барселони», «Манчестер Сіті» програв в першому матчі 1/8 фіналу і практично втратив шанси на вихід до чвертьфіналу.

Підопічні Мартіно з перших же хвилин поєдинку заволоділи м’ячем і взялися поступально розхитувати оборонні порядки «городян». Господарі намагалися огризатися на контратаках, але на перших парах у «Сіті» толком нічого не клеїлося в творенні. Втім, і гостям не часто доводилося доходити до тих позицій, з яких можна було наносити удари. Боротьба переважно проходила в центрі поля, і колективи раскочегарились лише перед перервою. Відмінний момент не використав Негредо, з правого краю штрафного не влучив у дальній кут, у «Барси» небезпечно пробивав Хаві, але Харт склавшись у струнку потягнув постріл ветерана. Незабаром Негредо не використав ще один шанс, з меж штрафного пробив головою повз стійку.

Безумовно, захисник Манчестер Сіті Мартін Демікеліс заслуговував вилучення в цьому матчі. Його фол на Ліонелі Мессі був фолом останньої надії. Але от щодо пенальті, який призначив рефері, були сумніви. Можливо, достатньо було вилучення і штрафного удару. Пенальті ж у такому разі став для “городян” смертельним ударом.

«Городяни» явно не могли впоратися з маститим суперником у меншості, сконцентрувавшись на збереження власних володінь. Однак, моменти біля «Блакитного Місяця» все ж були – Джеко програв побачення з Вальдесом, хоч суддя зафіксував фол на Піку, а потім Сільва змусив все того ж Віктора розім’ятися, хльостким ударом з льоту.

Проте, останнє слово в цій грі залишилося за «Барселоною». На 90-й хвилині Алвеш обігрався з Неймаром, вискочив один на один і послав м’яч між ніг Харту – 0:2.

Таким чином, “Барселона” доволі спокійно забезпечує собі сприятливий результат перед матчем-відповіддю, і тепер хіба-що диво може не дозволити підопічним Мартіно пробитись у чвертьфінал.

Манчестер Сіті – Барселона – 0:2

Голи: Мессі, 54 (з пенальті), Алвеш, 90

Манчестер Сіті: Харт, Сабалета, Компані, Демікеліс, Кліши, Турі, Фернандіньо, Хесус Навас (Насрі, 58), Сілва, Коларов (Лескотт, 57), Негредо (Джеко, 74)
Барселона: Вальдес, Алвеш, Піке, Маскерано, Альба, Хаві, Бускетс, Фабрегас (Серхі Роберто, 86), Санчес (Неймар, 73), Мессі, Іньєста

Попередження: Негредо – Алвеш, Маскерано
Вилучення: Демікеліс, 53