Легія

Ліга Чемпіонів chamions league

Ліга Чемпіонів. Реал знищив Легію, Боруссія перемогла Спортінг (Відео)

19/10/2016 , 9:22

Мадридський Реал відвантажив п’ять голів у ворота варшавської Легії в матчі третього туру групового етапу Ліги Чемпіонів.

Гарет Бейл відкрив рахунок уже на 16-й хвилині, а Томаш Йодловець незабаром став автором автоголу. Згодом поляки з пенальті скоротили відставання, проте до перерви Марко Асенсио (37) відновив перевагу господарів у два м’ячі. У другому таймі по м’ячу у ворота Легії забили Лукас Васкес та Альваро Мората.

В іншому поєдинку цього квартету португальський “Спортінг” поступився німецькій “Боруссії” з Дортмунда – 1:2. На голи П’єра-Емеріка Обамеянга та Юліана Вайгля господарі арени “Жозе Алваладе” в Лісабоні відповіли точним ударом Бруно Сезара (67).

Таким чином “Боруссія” та “Реал” продовжують лідирувати у групі F, маючи в активі по 7 очок, “Спортінг” іде третім з 3 очками, “Легія” – відвертий аутсайдер.

“Реал” – “Легія” – 5:1
Голи: Бейл, 16, Йодловєц, 20 (аг), Асенсіо, 37, Лукас, 68, Мората, 84 – Радовіч, 22 (пен)

“Спортінг” – “Боруссія” Д – 1:2
Голи: Сезар, 67 – Обамеянг, 9, Вайгль, 43