“Динамо” Загреб – “Чорноморець” Одеса- 1:2

Голи: Фернандес (43), Антонов (62), Джа-Джедже (65).

“Динамо”: Зеленіка, Шимуніч, Сімуновіч, Іву Пінту, Рубен Ліма, Адемі, Антоліч, Саммір, Паміч, Брозовіч (Бечірай, 72), Фернандес, Чоп.

“Чорноморець”: Безотосний, Бергер, Лео Матос (Рієра, 46), Фонтанелло, Сантана, Кутас, Прийомов, К. Ковальчук, Гай, Джа-Джедже (Бобко, 69), Антонов.

Попередження: Шимунич, 82.

Про перший тайм поєдинку говорити особливо не хочеться , та й сенсу немає. «Чорноморець » грав другим номером , за 45 хвилин жодного разу не вдаривши навіть у бік воріт опонента , не подавши жодного кутового , особливо не комбінували , оскільки м’яч постійно тримався в ногах футболістів « Динамо». Було видно , що « моряки » придивляються до суперника , хоча і до гри було відомо , що хорвати дуже активно грають на флангах , і саме звідти може виходити головна небезпека .

Загалом-то , це і принесло « динамівцям » успіх під саму завісу 45 -хвилинки : Джа Джеджу незграбно зіграв на лівому фланзі , втратив м’яч , Пінто швидко адресував його Фернандесу , а той технічно розібрався з суперниками , увійшовши до штрафного , пробив несильно , прямо в Безотосного , але після сейва Дмитра «круглий» знову опинився перед Фернандесом . Цього разу темношкірий « хорват » не схибив – 1:0.

Здавалося , за такої гри « Чорноморцю » навряд чи світить навіть нічия , адже для того , щоб зрівняти рахунок – потрібно було хоча б один раз потрапити у ворота. Але після перерви підопічні Романа Григорчука заграли зовсім по -іншому! Мабуть , в роздягальні відбулася чоловіча розмова , мабуть , стало соромно за свою гру в атаці.

Хоча це неважливо! Важливо те , що за короткий проміжок часу « моряки » забили два голи у ворота опонента. Обидва – після навісів з лівого флангу , обидва – ударами головою!

Спочатку Антонов , який віддав м’яч з лінії штрафного вліво , на Рієру , рвонув у воротарський , звідки і переправив «круглого» у сітку після класного навісу іспанця (він у перерві поміняв Де Матоса ) , а через дві хвилини Кутас класно навісив на дальню штангу , де немов завис у повітрі Франк Джа Джеджу виграв боротьбу у двох захисників , відправивши м’яч у дальній кут – 1:2 !

Забивши двічі , одесити цілком могли забити і втретє , але « Динамо» вчасно прийшло в себе . Господарі пішли ва – банк , провели кілька замін атакуючого характеру , але їм заважали не тільки футболісти у білій формі , а і дощ .

«Чорноморець» зовсім недавно обігравав в гостях інше « Динамо» , і був не проти зробити це знову , і йому це вдалося , хоча кінцівка , звичайно , вийшла дуже нервовою ! З перемогою , дорогі друзі!