Ліга Європи EUROPA LEAGUE

Беззуба поразка "Динамо" в домашньому поєдинку на Кіпрі (Відео)

21/2/2014 , 11:14

Київське “Динамо” зазнало невдачі у першому поєдинку 1/16 Ліги Європи проти “Валенсії”.

“Валенсія” грала дуже прагматично: щільно в середині поля, надійно в обороні, великими силами в атаку не йшла. Перший тайм взагалі був схожий на якийсь тренувальний матч.

Другий тайм виявися цікаішим. На 54 хвилині відзначив своє повернення в “Динамо” виходом на поле Олександр Рибка. Голкіпер вийшов на поле після того, як травму отримав капітан Біло-синіх Олександр Шовковський. Рибка зробив кілька по-справжньому чудових сейвів, але двічі був просто безсилим.

Кияни вже помітно не могли тримати оборону, тож дали змогу відзначитися опонентам на 79-ій хвилині. Після розіграшу кутового удару м’яч потрапив на ногу Еду Варгасу, який таки зумів пробити Рибку – 0:1. До слова, іспанці виграли в другому таймі всі кутові

“Валенсія” забила вдруге вже у доданий арбітром час. Простріл з правого флангу замикав Фегулі, і віда зрізав м’яч у власні ворота.

Дуже важко буде “Динамо” відіграти два м’ячі на “Местальї”, тому шанс вийти до наступного у киян практично не залишилося.

Вболівальники банером з «МОЛИМОСЯ ЗА ГЕРОЇВ» і “Янукович гори в пеклі” на матчі “Динамо” (Київ) – “Валенсія»