Ліга Європи Spy News

"Валенсія" боїться їхати в Київ

Фото - radiosvoboda.org

Фото – radiosvoboda.org

За повідомленням іспанських ЗМІ, валенсійці стурбовані ситуацією в столиці України , Києві , де менш ніж через місяць , 20 лютого, має відбутися поєдинок «Динамо » і « Валенсії» в рамках розіграшу Ліги Європи.

«На даний момент неможливо передбачити , коли українська столиця повернеться до нормального життя , але в останні 48 годин Київ охопила хвиля насильства і боротьби між демократичними силами і представниками керівництва держави».

Посилаючись на слова представників офіційного сайту « Динамо» щодо неможливості працювати в офісі і музеї клубу , а також у клубному магазині « Динамо» , представники іспанської футбольної громадськості хотіли б провести зустріч у більш безпечному місці.

“Будь ласка, зателефонуйте завтра” – відповіли вчора по телефону у прес-службі київського клубу журналістам газети marca.com.

До офіційного поєдинку залишилося менше місяця , а рішення ще не прийнято. Втім , в майбутню п’ятницю все може змінитися : саме тоді виконавчий комітет УЄФА розгляне дане питання. Відзначимо , що УЄФА відповідає за безпеку членів обох клубів , а також бригади арбітрів , делегатів та персоналу , який буде присутній на поєдинку .

У разі зміни місця проведення матчу , вирішувати , де проходитиме поєдинок , зможе тільки УЄФА.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.147 / 5.56mb