Пасуш
0:2
Дніпро

Ліга Європи Spy News

3 хвилини на перемогу

25/10/2013 , 11:10

“Дніпро” вимучив перемогу у Португалії. Коли здавалось, що матч закінчиться унічию, вистрілили лідери дніпрян.

Через те, що рідний стадіон «Пасуша» не сертифікований УЄФА, команда приймає своїх суперників у сусідньому Гімарайнш. У «сусідів» матч Ліги Європи великого інтересу не викликав, як підсумок трибуни стадіону були порожні, а сама гра нагадувала товариську зустріч.

Українці активніше почали матч, моменти марнували Ротань і Коноплянка, але найкращу нагоду втратив Калініч, хорват з десяти метрів не влучив у порожні ворота. А потім гра перейшла у спокійне русло.

У другому таймі тривав сумбур, взаємні помилки. І лише в останні 10 хвилин хлопці Хуанде Рамоса потужно вистрелили. Спочатку Ротань сильним ударом замкнув пас Коноплянки, а за 2 хв уже сам Євген втік розібрався з  оборонцями і втсановив остаточний результат матчу – 2:0 на користь “Дніпра”.

“Пасуш де Феррейра” (Португалія) – “Дніпро” (Дніпропетровськ, Україна) 0:2

Голи: Ротань 83, Коноплянка 85

“Пасуш де Феррейра”: Філіпе, Сері, Жозе (Рібейру 65), Тоні, Бебе, Олівейра, Рікарду, Сантуш, Мігел (Іробісо 82), Леан, Валенте

“Дніпро”: Бойко, Ротань, Гама (Матеус 67), Зозуля, Стрініч, Чеберячко, Коноплянка, Калініч (Селезньов 58), Канкава (Джуліано 51), Мандзюк, Мазух

Попередження: Тоні 59 – Зозуля 77