Динамо

Ліга Європи europa league

Ліга Європи. Динамо та Шахтар синхронно виходять у 1/8 фіналу

26/2/2021 , 13:06

У Києві пройшов матч-відповідь 1/16 Ліги Європи між Шахтарем і Маккабі з Тель-Авіва.

Чемпіон України в першому таймі грав краще, але у господарів був лише один серйозний момент, але Матвієнко вдарив набагато вище.

У другому таймі гості сфолили у своєму штрафному, за що і отримали пенальті у свої ворота. Бити взявся Мораес і впевнено реалізував свою можливість.

Таким чином, за сумою двох матчів команда Каштру здолала свого візаві з рахунком – 3: 0.

Шахтар – Маккабі 1: 0
Гол: Мораес (67, пен)

Київському Динамо потрібно було перемагати лідера чемпіона Бельгії або грати в результативну нічию (2: 2 і більше), щоб проходити далі.

Господарів влаштовувала суха нічия, але вони в атаці виглядали навіть трішки краще своїх опонентів. У киян мало що виходило в першому таймі.

Не покращилася ситуація і після перерви. Луческу намагався дати нові думки замінами і це оживило гру. На 83-й хвилині Жерсон і Циганков розіграли комбінацію, Віктор увірвався в штрафну і відпасував на Буяльського і той пробив Міньоле. Динамо перемагає в Бельгії.

Брюгге – Динамо 0: 1
Гол: Буяльський (83)

Таким чином одразу дві українські команди пробилися у 1/8 фіналу Ліги Європи.