Єврокубки Spy News

Офіційно. УЄФА відсторонив три клуби від єврокубків

sdfsdСьогодні Контрольно-дисциплінарна інстанція УЄФА (КДІ) оприлюднила свої рішення за підсумками дисциплінарних розглядів щодо клубів «Фенербахче» (Туреччина), «Бешикташ» (Туреччина) і «Стяуа» (Румунія).

КДІ ретельно вивчила ситуацію у справі «Фенербахче» і «Бешикташа» і застосувала такі санкції:

«Бешикташ» відсторонений від виступу в Лізі Європи УЕФА-2013/14.

«Фенербахче» відсторонений від виступу в трьох наступних турнірах УЄФА, в яких міг би взяти участь, включаючи Лігу чемпіонів УЕФА-2013/14. Покарання на третій сезон винесено умовно з випробувальним терміном на п’ять років.
КДІ також ретельно проаналізувала ситуацію у справі «Стяуа» і, враховуючи деякі пом’якшувальні обставини, прийняла наступне рішення:

«Стяуа» відсторонена від виступу в одному турнірі УЄФА, в якому могла б взяти участь. Покарання винесене умовно з випробувальним терміном на п’ять років.
Всі клуби мають можливість оскаржити рішення КДІ в Апеляційній інстанції УЄФА.

Крім того, щодо представників «Фенербахче» і «Бешикташа», які проходять у справі  КДІ збере додаткову інформацію з метою більш детального вивчення обставин, пов’язаних з кожною конкретною особою.

Офіційний сайт УЕФА

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.187 / 5.56mb