Генгам

Ліга Європи Europa League

Як Динамо трактористів із Франції на місце поставило (Відео)

27/2/2015 , 11:05

Матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи «Динамо» – «Генгам» виявився не менш напруженим, ніж перше протистояння (1:2). Однак він розставив все по своїх місцях і дозволив киянам заслужено пройти в 1/8 фіналу Ліги Європи

Відкрив рахунок у матчі на 31 хвилині польський форвард Динамо Лукаш Теодорчик, що вийшов на заміну травмованого Велозу.

Другий тайм почався для “Динамо” ще краще. Буяльський виправдав довіру тренера і красивим ударом з середньої дистанції подвоїв рахунок.  Але “Генгам” і не думав здаватися – в середині тайму зумів забити дуже важливий гол. Після цього почалася гра на нервах і на досвіді.

Рятівником знову став Теодорчик, який заробив пенальті, а Гусєв його упевнено реалізував 4:3!

Але всі зусилля киян ледь не були зведені до нуля через бійку на трибунах. Арбітр вивів футболістів з поля, і не було жодних гарантій, що матч відновиться.

На щастя для “Динамо”, все обійшлося. Через 10 хвилин гра продовжилася, підопічні Реброва зуміли зберегти сприятливий рахунок і вийти в 1/8 Ліги Європи.

“Динамо” – “Генгам” 3:1 (1:0)
Голи: Теодорчик, 31 (1: 0); Буяльський, 46 (2: 0); Мандан, 66 (2: 1); Гусєв О., 75 (пенальті) (3: 1)