champions league
Динамо
3
1
Янг Бойз

Ліга Чемпіонів champions league

Ліга Чемпіонів. Динамо впевнено перемагає Янг Бойз (Відео)

Свій шлях у кваліфікації ЛЧ із перемоги почало київське Динамо.

Янг Бойз, який минулого року у цій же кваліфікації Ліги Чемпіонів вибив попереднього віце-чемпіона України – донецький Шахтар, цього разу не зумів нічого протиставити українцям.

Вже у першому таймі Андрій Ярмоленко відкрив рахунок , а потім Дьємресі Мбокані красиво пятою подвоїв перевагу господарів. Підопічні Хацкевича не збавили оборотів і у другому таймі мали доводити рахунок до розгромного. Але несподівано, швейцарцям вдалося покарав захист за необережність а напад за не викорастані моменти.

Здавалось, Янг Бойз оформив прийнятний для себе результат. Втім Денис Гармаш був проти і забив третій гол “Динамо” усього через декілька секунд.

У підсумку 3-1 – досить впевнена перемога. Можливо не так по рахунку як по грі. Тепер головне для Динамо – не наступити за тиждень на ті ж граблі, що Шахтар минулого року.

“Динамо” – “Янг Бойз” – 3:1
Голи: Ярмоленко, 15, Мбокані, 34, Гармаш, 90+3 – Фасснахт, 90+1

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.266 / 5.44mb