Реал

Ліга Чемпіонів Champions League

"Шальке" позориться в Гельзенкірхені (Відео)

27/2/2014 , 12:43

FBL-EUR-C1-SCHALKE-REAL MADRIDТри роки поспіль мадридський «Реал» вилітав з Ліги Чемпіонів після зустрічі з німецьким клубом – на 99 відсотків «Шальке» не вдасться повторити успіх «Баварії» і дортмундської «Боруссії», адже в першому матчі «Кобальтові» примудрилися пропустити шість м’ячів.

«Бланкос» просто розібрали на частини ґельзенкірхенський «Шальке», відправивши цілих шість м’ячів у ворота «кобальтових» у їх лігві. Королівський клуб панував на «Велтінс-Арені» з першої і до останньої хвилини, при цьому ще не реалізувавши до кінця свій гольовий потенціал. Зустріч на «Сантьяго Бернабеу», на жаль, стає порожньою формальністю.

Гості з Мадрида провели дві результативні атаки ще у дебюті поєдинку. Ранні голи від Бензема та Бейла одразу ж вимкнули “гірників” з гри.

Втім, на цьому команда Карло Анчелотті навіть ну думала зупинятися, і у другому таймі продовжила свій “королівський” карнавал.

На решті зміг відзначитися і Роналду Через п’ять хвилин невтомний Бензема довів рахунок до – 0:4.

«Реал» атакував безперебійно і на 69-й хвилині довів справу до форменого погрому. Серхіо Рамос відібрав м’яч в центрі поля, після чого віддав пас на Бейла – Гарет першим же дотиком легко перекинув кіпера – 0:5.

Кінець мукам гельзенкірхенців поклав Роналду, явно зголоднілий по великій грі. Іско відібрав м’яч біля чужого штрафного, після чого віддав на Бензема. Француз викотив на вихід Роналду, той обіграв нещасного Фарманна і забив – 0:6.

«Шальке» був просто розчавлений, але все ж спромігся на гол пошани – шикарний постріл вдався Хунтелаару, але навіть він не особливо підсолодив гірку пілюлю для місцевих фанатів, які, втім, до останніх секунд не переставали співати пісні в честь свого клубу.