РеалСосьєдад

Ліга Чемпіонів Spy News

Майстер-клас від "гірників"

28/11/2013 , 11:05

Зразковий матч у виконанні українського чемпіона. Підопічні Мірчі Луческу змогли одразу взяти гру під контроль та завдати декілька разючих ударів по супернику. Розпочав побиття іспанців Луїс Адріано, який вдало зіграв на випередження після розіграшу кутового та катнув м’ча повз Клаудіо Браво – 1:0.

Повівши у рахунку “гірники” спробували насісти на ворота гостей та збільшити перевагу ще до свистка на перерву. Запам’яталися удари Срна зі штрафного у перекладину та Дугласа Кости з-за меж карного майданчика, з яким упорався голкіпер. З початку другого тайму стало зрозуміло, що другий гол донеччан лише справа часу – на 48-ій хвилині Алекс Тейшейра скористався обрізкою оборонця та пробив по воротах уже безпорадного Браво – 2:0.

“Гірники” й надалі володіли ініціативою і мало що дозволяли своїм опонентам. А на 68-ій хвилині підопічні Луческу взагалі як по нотах розіграли контратаку, що увінчалася гарматним пострілом Дугласа Кости з лівої ноги у однойменну дев’ятку воріт Реала – 3:0. Сам же бразилець і довершив розгром іспанців влучним ударом головою після передачі Тайсона вже під завісу поєдинку – 4:0.

Більш, ніж упевнена перемога Шахтаря, що дає змогу поборотися за путівку в плей-оф ЛЧ у останній грі з Манчестером.

Шахтар – Реал Сосьєдад – 4:0

Голи:Адріано, 37, Тейшейра, 48, Коста, 68, 87)

“Шахтар”: Пятов, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Степаненко, Фред, Коста, Тейшейра (Едуардо, 75), Бернард (Тайсон, 69), Адріано (Феррейра, 72)

“Реал Сосьєдад”: Браво, Кадамуро, Ансотегі, І.Мартінес, де ла Білизни, Пардо (Рос, 68), Елустондо, Прієто, Кастро, Грізманн (Аггіретче, 74), Вела (Сеферович, 75)

Попередження: Ракицький, Степаненко, Кучер – Елустондо