Ліга Європи Spy News

Провал Блохіна у Бельгії

Spy-Football.com

29/11/2013 , 0:02

У четвер відбулися матчі 5 -го туру групового етапу Ліги Європи. В одному з них київське «Динамо » поступилося на виїзді бельгійському « Генку » – 1:3.

« ГЕНК » ( Бельгія ) – « ДИНАМО » (Київ , Україна ) – 3:1 (3:1)
Голи: Воссен ( . 17 п) , Кумордзі ( 37 ) , де Кеулар ( 40) – Ярмоленко ( 9 )

«Динамо»: 35.Коваль , 4.Велозу , 6.Драговіч , 7.Ленс ( 9.Безус , 55 ) , 10.Ярмоленко , 11.Ідейє , 16.Сідорчук , 20.Гусєв (К) , 33.Тремулінас , 34.Хачеріді , 90.Беланда ( 27.Макаренко , 72).
Запасні: 72.Рудько , 5.Вукоєвич , 24.Віда , 77.Цуріков , 99.Дуду .

« Генк » : 26.Кетелеш , 2.Мбоджі , 5.Кулібалі , 16.Нгконгка ( 17.Сімайс , 53 ) , 7.Хайленд , 10.Горью , 15.Камю ( 23.де Кеулар , 18 ) , 19.Буффель , 45.Кумордзі ( 39.Геркенс , 88 ) , 3.Чіманга , 9.Воссен (К).
Запасні: 22.ван Хаут , 11.Хамалайнен , 36.Масіка , 38.Схрайверс .

Dynamo Kyiv vs GenkСам матч розпочався для «Динамо» більш , ніж вдало: вже на 9 -й хвилині кияни зуміли відкрити рахунок. Це Гусєв прорвався правим флангом , дав в штрафну точно на Ярмоленка , той невдало спробував продовжити на Ідейє , але Нгонгка відбив м’яч ще більш невдало – по суті , повернув його в ноги Андрію і той , опинившись один на один з Кетелеш , без проблем вразив ворота Генка ударом з кута воротарського – 0:1.

Однак « Генк » , по-перше , практично відразу ж завдав « удару у відповідь» , а , по-друге , незабаром зрівняв рахунок. На 12 -й хвилині проникаюча багатоходівка бельгійців завершилася ударом Горью з лінії штрафної – м’яч просвистів над поперечиною воріт « Динамо». Через ж п’ять хвилин , Кумордзі увірвався в штрафну киян праворуч , його приймав Хачеріді , але запізнившись до м’яча , сфолив на супернику , і арбітр без вагань призначив пенальті. Вирок чітко виконав Воссен – 1:1.

Зрівнявши рахунок , « Генк » на якийсь час перевів гру на половину поля «Динамо» , але кияни дуже швидко прийшли в себе, і ближче до середини тайму вже володіли повною перевагою . А на 24 -й хвилині лише невезіння не дозволило киянам знову вийти вперед : м’яч після удару Велозу з 23 -х метрів зрадницьки влучив у поперечину воріт « Генка ». Відразу після цього Ярмоленко увірвався в штрафну « Генка » праворуч , прострілював на п’ятачок , Кулібалі зреагував , перехоплював , але зробив це невдало і м’яч , зрикошетивши об його ногу , ледь не залетів у ворота . Нарешті , на 29 -й хвилині відбувся непоганий удар Ідейє з правої частині штрафної – Кетелеш накрив м’яч.

Однак після цього ситуація повернулась з ніг на голову для команди Олега Блохіна. У час, що залишився до кінця першого тайму « Генк » створив два небезпечних моменти , два з яких реалізував. 31 – а хвилина: після подачі бельгійцями штрафного виникла легка плутанина біля воріт « Динамо» , в результаті Сидорчук виносив м’яч , але вибив його прямо на Чімангу , який без всяких перешкод пробивав метрів з 12 -ти , але , на щастя , примудрився не влучити в ціль – сфера пройшла в лічених сантиметрах від штанги. 37 – а хвилина: атака « Генка » правим флангом завершилася навісною передачею від Буффеля на дальню штангу , там Воссен , начисто виграв позицію у Хачеріді , виконав скидку головою у воротарський на який вибіг Кумордзі і ударом з метра розстріляв ворота « Динамо» – 2:1 . (!) : 40- я хвилина при подачі кутового з правого флангу де Кеулар плечем відправив м’яч у ворота « Динамо» – 3:1 , саме при такому рахунок на табло команди пішли на перерву.

З перших хвилин другого тайму « Динамо» перевело гру на половину поля « Генка » , проте окрім позиційного тиск , нічого особливого в атаці не домоглося . А ближче до 60 -й хвилині господарі поля практично вирівняли гру. У всякому разі , заспокоїли . При цьому на 63-й хвилині бельгійці ледь не довели рахунок до великого : де Кеулар вискочив один на один з Ковалем по лівому флангу , завів м’яч у штрафну , обіграв кіпера «Динамо» , але вразити ворота не зумів – до цього моменту кут була не то , що гострий , а практично нульовий.

Надалі на полі йшла абсолютно рівна боротьба , яка абсолютно не містила в собі гострі моменти. «Динамо » і « Генк » по черзі проводили атакуючі дії , але втрачали м’яч задовго до фінальної стадії своїх комбінацій. У підсумку , аж до фінального свистка суперники так і не створили жодного моменту , гідного згадки , і рахунок на табло закономірно не змінився – 3:1.

В іншому матчі групи « G» віденський «Рапід » обіграв на своєму полі швейцарський « Тун» – 2:1. У підсумку , за тур до закінчення групового турніру лідерство в турнірній таблиці групи як і раніше утримує « Генк » , який набрав 11 очок і достроково забезпечив собі вихід в 1 / 16 фіналу Ліги Європи. Слідом ідуть : «Динамо» – 7 очок , «Рапід» – 6 , « Тун» – 3 .

У заключному , 6 -му турі , в групі « G» зіграють: «Динамо» – «Рапід» , « Тун » – « Генк ». Обидва поєдинки пройдуть 12 грудня.