Пандурій

Ліга Європи Spy News

Рамос резервістами громить Пандурій

29/11/2013 , 11:27

dni_panЗважаючи на те, що “Дніпро” вже гарантував вихід до 1/16 фіналу Ліги Європи, головний тренер команди Хуанде Рамос вирішив виставити на гру проти скромного “Пандурія” склад, м’яко кажучи, незвичний і експериментальний. Зокрема, іспанець дав відпочити Євгенові Коноплянціта Русланові Ротаню, яких сьогодні навіть на лаві запасних немає. Не оптимальним складом до гри підійшли румуни – ще перед матчем головний тренер “Пандурія” Крістіан Пустаі відзначав, що в Дніпропетровську не зможуть зіграти відразу шість травмованих футболістів.

Так, за класом сьогоднішній склад “Дніпра” суттєво поступається основі. Однак бажання у цих хлопців проявити себе було просто несамовите, адже їм є що доводити головному тренерові.Кобахідзе з Владом старалися на лівому фланзі, Кулаков був активним на правому краю,Кравченко намагався загострювати гру… Тим не менше, забили “дніпряни” саме завдяки гравцям основи – Зозуля у штрафному майданчику скинув м’яч грудьми на Калінича, а Нікола розстріляв бідолашного румунського голкіпера. Слід визнати, “Пандурій” досить непогано виглядав в атаці. Роль першої скрипки, як завжди, виконував наш старий знайомий Ерік.

По перерві іспанський наставник випустив на поле дев’ятнадцятирічного Близніченка замістьБруну Гами, який відверто випадав із гри у першому таймі. Варто відзначити гру молодого хавбека, який на поле вийшов із шаленим настроєм – дуже вже йому хотілося проявити себе сьогодні. Утім другий гол “дніпряни” забили також завдяки досвідченому тандемові нападників. Цього разу гольову передачу віддав Калінич, а забив Зозуля. Віч-на-віч вийшов Роман, перегравМіньоте і закотив м’яч у ворота.

На 65-й хвилині Рамос випустив на поле ще одного дебютанта – Сваток замінив Чеберячка. На жаль, прикрий дебют вийшов у молодого захисника. Пенальті поставили за його “фол” під час розіграшу штрафного. Запитання тут лише одне: як арбітр міг повестися на настільки відверту симуляцію? Ерік, у свою чергу, з одинадцятиметрової позначки не схибив. І все-таки останнє слово сьогодні було за “Дніпром”. Наприкінці матчу під час чергової атаки Шахов виявився найбільш спритним у штрафному майданчику “Пандурія”, забивши третій м’яч. А остаточний рахунок матчу встановив Сергій Кравченко, пробивши без шансів для румунського голкіпера.

Що ж, констатуємо впевнену перемогу “Дніпра” з рахунком 4:1. Усе сьогодні пройшло за планом Хуанде Рамоса – і лідерам дав відпочити, і три очки здобув, які “підуть тільки на користь авторитету команди в Європі”.

“Дніпро” – “Пандурій” 4:1
Голи: Калінич, 12 Зозуля, 56, Шахов, 86, Кравченко, 89 – Ерік, 70 (з пенальті)

“Дніпро”: Бойко, Влад, Мандзюк, Чеберячко (Сваток, 65), Кулаков, Кобахідзе, Гама (Близниченко, 46), Кравченко, Політило, Калінич (Шахов, 62), Зозуля

“Пандурій”: Міньоте, Момчіловіч, Христу, Рада, Пляшке, Булейке (Піціан, 81), Крістя (дос Сантос, 60), Ерік, Бреєвелд, Адрович, Чюкур (Дістефано, 57)

Попереджені: Сваток – Дістефано, Адрович