Іспанія cope del Rey

Реал можуть дискваліфікувати через російського легіонера (Відео)

Spy-Football.com

3/12/2015 , 12:50

У кубковому протистоянні мадридський «Реал» впевнено обіграв «Кадіс». Один з голів на свій рахунок записав російський футболіст Денис Черишев. От тільки, як виявилося пізніше, саме через цього гравця “вершкові” можуть бути виключені з розіграшу Кубка Іспанії.

Російський футболіст мав відбути дискваліфікацію, оскільки в своїй останній грі турніру у складі «Вільярреала» (матч-відповідь півфіналу із «Барселоною» в сезоні-2014/15, за підсумками якої у вирішальний поєдинок вийшли каталонці) отримав жовту картку, яка стала для нього третьою , У регламенті прописано, що за три попередження в Кубку Іспанії гравець карається автоматичної дискваліфікацією на один матч турніру.

Черишев забив гол на третій хвилині зустрічі з «Кадісом» і був замінений у перерві за рахунку 1: 0 на користь його команди

Кадіс – Реал Мадрид – 1:3
Голи:Черишев Д. 4,Іско 65,Іско 74,Маркез 88