Іспанія Spy News

Чіпріан Маріка відмовився від власного прізвища

maricaНовачок «Хетафе» Чипріан Маріка змушений відмовитися від використання свого прізвища, щоб уникнути негативних асоціацій.

На іспанській мові слово marica має значення «дівчисько», «мамин синочок» і «гей». У зв’язку з цим футболіст прийняв рішення наносити на футболку тільки своє ім’я.

«Це новий крок у моїй кар’єрі. Форвард Чипріан звучить краще. У румунській мові у мого прізвища немає ніяких негативних значень », – цитує Маріку« Євроспорт-Іспанія ». За його словами, на подібний крок він зважився за порадою екс-форварда «Реала» і збірної Іспанії Рауля.

Нагадаємо, раніше 27-річний румун виступав за бухарестське «Динамо», донецький «Шахтар», німецькі «Штутгарт» і «Шальке». Контракт з  Гельзенкірхцями у нього завершився влітку. Саме після цього інтерес до Маріки проявляли англійські «Арсенал», «Тоттенхем» і «Вест Хем», а також італійські «Лаціо» та «Інтер». Але Чіпріан обрав Іспанію.

eurosport.ru

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.183 / 5.57mb