Англія Spy News

Шейхи продовжують скуповувати англійські клуби

arabАнглійський «Шеффілд Юнайтед» тепер наполовину належить саудівському принцу Абдуллі бін Мосаада бін Абдулазізу Аль Сауду.

 

За інформацією англійської преси, власник Шеффілда Кевін МакКейб продав половину прав 47-річному онуку засновника Саудівської Аравії, повідомляє портал Allsport-news.com

Повідомляється, що принц Абдулла викупив у бізнесмена 50 відсотків акцій компанії Blades Leisure Ltd, якій належить клуб, і став співзасновником МакКейба.

“Вважаю, що це нове партнерство піде Шеффілду виключно на користь. Наша сім’я протягом останніх десяти років інвестувала більше 90 мільйонів фунтів у Шеффілд Юнайтед. Ми побудували першокласний стадіон, створили відмінну академію”, – заявив МакКейб.

“Я радий інвестувати свої гроші в клуб, що має таку славну історію. Зовсім скоро клубу виповниться 125 років, і стати співвласником Шеффілда напередодні настільки значущою дати важливо для мене. Можу сказати, що гроші будуть витрачені розумно”, – прокоментував угоду сам принц Абдулла .

allsport-news.com

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.157 / 5.58mb