Ліверпуль

Англія АПЛ

Божевільний камбек, крах чемпіонських амбіцій Ліверпуля і сльози Суареса(Відео)

6/5/2014 , 12:26

livЯк втратити надію на чемпіонство, ведучи в рахунку 3-0 за 11 хвилин до завершення матчу? Запитайтеся у Ліверпуля.

Три голи до 55 хвилини і здавалося ніщо не зможе завадити Ліверпулю вивезти 3 очки з Лондона. Але, це – Англія, крихітко!

Безлад у захисті “Ліверпуля” призвів до трьох голів за 9 хвилин у кінці матчу. Неймовірний камбек Кристал Пелас і підопічні Брендана Роджерса зазнають прикрого удару у боротьбі за перший чемпіонський титул за останні 24 роки.

Шанси ще є , але тепер не все залежить від “червоних”.

З 81 очком “Ліверпуль” очолює турнірну таблицю АПЛ, проте у середу “Ман Сіті” у поєдинку з “Астон Віллою” зможе повернути собі чемпіонську позицію(зараз у Сіті 80 очок). Навіть у випадку перемоги “містян”, доля чемпіонського звання вирішиться в останньому турі, в якому “Ліверпуль” приймає “Ньюкасл”, а “Ман Сіті” – “Вест Хем”.

Слід зазначити, що навіть третій “Челсі” ще має теоретичний шанс на титул.

“Крістал Пелас” – “Ліверпуль” – 2:3 (0:1)
Голи: Джо, 18, Старрідж, 53, Суарес, 55 – Ділейні, 79, Гейл, 81, 88