Іспанія La Liga

Як Роналду пента-трик оформив (Відео)

Spy-Football.com

6/4/2015 , 12:49

За всі попередні невдачі мадридського «Реала» відповісти довелося «Гранаді». Останнім часом збився приціл у Кріштіану Роналду, але у цьому матчі португалець “покураживя” досхочу над аутсайдером, п’ять разів вразивши ворота суперників.

Це перший пента-трик в кар’єрі володяря “Золотого мяча” і на згадку про це вын  забрав собі на пам’ять м’яч з автографами партнерів.

Відзначимо, що після двомісячної перерви в основний склад повернувся Хамес Родрігес.

Ще кілька рекордів з матчу:

Роналду досяг позначки в 300 голів за Королівський клуб, португальцю знадобилося на це 287 матчів.

Ця перемога стала найбільшою для клубу з Мадрида за 48 років. 17 вересня 1967 «Реал» з таким же рахунком завдав поразки «Реал Сосьєдаду».

Кріштіану Роналду оформив свій найшвидший хет-трик у кар’єрі. На це йому знадобилося всього 8 хвилин.

“Гранада” зазнала своєї найрозгромнішої поразка в історії Ла Ліги.

Жодна команда Ла Ліги з 1979 роки не забивала 9 голів в одному матчі (“Барселона” – “Райо” 9: 0).

«Реал» – «Гранада» – 9:1 (4:0)
Голи: Бэйл 25’, Роналду 30’, 36’, 38’, 54’, 89’, Бензема 52’, 56’, Майнс (аг) 83’ – Ибаньес 74’