За Бугром Spy News

У Нігерії після рахунків 79:0 і 67:0 дискваліфікували 4 команди

765314Федерація футболу Нігерії дискваліфікувала на невизначений термін 4 команди нижчих дивізіонів.

Результати матчів внутрішньої першості призвели до масштабного розслідування в надрах нігерійського футболу. Чотири клуби нижчих дивізіонів – “Плато Юнайтед Фідерс”, “Акурба”, “Поліс Мешін” і “Бабаяро” – були дискваліфіковані на невизначений термін.

Причиною такого рішення федерації послужили результати матчів між “Плато Юнайтед Фідерс” і “Акурби” (79:0) і між “Поліс Мешін” і “Бабаяро” (67:0). Ще дивніше, що в усіх матчах всі голи забивалися виключно після перерви!

Отримані результати допомогли “Плато Юнайтед Фідерс” і “Поліс Мешін” кваліфікуватися в перший нігерійський дивізіон.

“Ми почали розслідування, тому що самі досі не можемо зрозуміти, що все-таки сталося. Ми шоковані”, – заявив прес-секретар федерації футболу Нігерії Адемола Оладжіре. Прес-секретар додав, що до всіх гравців, суддів, та інших офіційних особіб матчів, будуть застосовані санкції.

“Результати цих матчів – найбільша ганьба, яка коли-небудь була у Нігерії”, – передає слова Оладжіре португальське видання L’Equipe.

Евро-Футбол.Ру

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.170 / 5.6mb