Німеччина Lewandowsky

Фанати "роззули" "Порш" Левандовскі

levand_porsheФанати дортмундської ” Боруссії” не можуть пробачити Роберту Левандовскі , що наступного літа він перейде в стан ворогів – до мюнхенської “Баварії ” і роблять все можливе , щоб ускладнити польському бомбардиру решту його перебування в місті.

Вчора поляк виявив свою машину без коліс. Розкішний ” Porsche Cayenne” знаходився біля його будинку , але це не зупинило злодіїв , які за кілька хвилин зняли всі чотири колеса , залишивши автомобіль на декількох цеглинах .

Нагадаємо , що Левандовскі опиниться в «Баварії» після закінчення поточного сезону в Бундеслізі.

Відзначимо , що не так давно Левандовскі разом зі своїм автомобілем влип у неприємну історію – він напав на 17- річного підлітка.

Студент Філіп стверджує , що коли він стояв біля гімназії зі своїми однокласниками , то він побачив Porsche Cayenne Левандовскі. На знак переходу Левандовскі в « Баварію» гімназист показав форварду середній палець. Форвард відреагував на неадекватну поведінку студента також неадекватно , налетівши на підлітка .

Подруга Левандовскі , чемпіонка світу з карате , також погрожувала студенту .

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.169 / 5.61mb