МанСіті

Англія APL

Ліверпуль перемагає Сіті і впритул наближається до чемпіонства (Відео)

14/4/2014 , 11:35

liver“Ліверпуль” взяв реванш за поразку на “Етіхаді” і продовжив свою 15-ти матчеву безпрограшну серію.

Ця перемога робить “червоних” одноосібними лідером чемпіонату. Тепер усе залежить від них.

Що ж до самого поєдинку, то перший тайм був повністю за господарями. Шалений темп, бажання і підтримка трибун допомогли Стерлінгу і Шкртелу забити по шолу у ворота Джо Харта.

Далі “Ліверпуль” дещо заспокоївся, але коли футболісти вмикали швидкість, захист гостей не знав що робити. І рахунок 2:0 можна сказати повністю відповідав тому що робилося на полі у першому таймі.

Що сталося з Ліверпулем у другому таймі важко зрозуміти. Але протягом 5 хвилин вони розтринькали все що збудували у першій половині зустрічі. Шок мало не коштував господарям і третього пропущеного голу.

“Ліверпуль” оговтався і видряпав перемогу. На 78 -й хвилині у Компані не вийшло вибивання зі штрафної, м’яч відскочив на лінію майданчика, де удар в дотик у нижній кут воріт завдав Філіппе Коутіньо – 3:2. “Червоні” відішли в оборону і зберегли перевагу!

“Ліверпуль” тепер на 7 очок попереду “Манчестер Сіті”, в якого ще дві гри у запасі. “Челсі” у разі перемоги на “Свонзі” наблизиться до “червоних” на два очки. “Арсенал” тепер лише бореться за 4 місце з “Евертоном” і поки програє.

До кінця чемпіонату лише чотири тури. Напруження на межі. 27 квітня “Ліверпуль” приймає “Челсі”. Перемога може стати чемпіонською для “червоних”. Нічия зіграє на руку “Ман. Сіті”. Команду Жозе Моурінью влаштує лише перемога, а здобути її буде нелегко, оскільки “сині” ще виступають у Лізі чемпіонів.

“Ліверпуль” – “Ман Сіті” – 3:2(2:0)
Голи: Стерлінг, 6, Шкртел, 27, Коутіньо, 78 – Сілва, 57, Джонсон, 62 (авт)