Англія Spy News

Англійська Прем'єр-Ліга подала судовий позов на YouTube

YouTubeАнглійська прем’єр -ліга разом з групою власників медіаправ , очолювана американською компанією Viacom , подала до суду на YouTube. Позивачі висунули вимогу до співробітників даного сайту , щоб вони більш ретельно перевіряли контент що публікується, а також не забували боротися з порушниками авторських прав. При цьому , вони стверджують , що контролювати дану ситуацію не так складно.

У той же час , представники суду Нью – Йорка , що отримали даний позов , заявили , що не можуть взятися за цю справу , оскільки нереально задовольнити запити цілого ряду власників медіаправ . Згідно з даними британської преси , позов , в тому вигляді , в якому його подали , був відкликаний .

Ще в 2009 році АПЛ почали з’ясовувати стосунки з YouTube. Пізніше приєдналися Viacom і всі інші учасники процесу.

« Сьогодні деякі правовласники за допомогою контенту , що завантажується на різні сайти самими користувачами , отримують куди більше прибутків , ніж від використання офіційних каналів » , – прокоментував Томос Грейс , співробітник YouTube , що відповідає за стратегічне партнерство в галузі спорту.

ojde.biz

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.205 / 5.57mb