Росія FC KUBAN

Через українця ФК Кубань присудили 15 поразок

Spy-Football.com

27/5/2014 , 11:47

kubanКонтрольно -дисциплінарний комітет РФС анулював 15 матчів краснодарської “Кубані” у молодіжній першості .

Причиною такого рішення стало неправомірна участь у цих іграх півзахисника краснодарців Сергія Каретника , який не був оформлений в установленому порядку.

“Ми отримали заяву від департаменту професійного футболу і протягом п’яти днів його розглянули – заявив голова КДК РФС Артур Григорьянц.

Каретник виступав за київське” Динамо” і юніорську збірну України U-17.А оскільки він грав за іноземну збірну і клуб , то при укладенні трудового договору ” Кубань” повинна була запросити міжнародний трансферний сертифікат у Федерації футболу України . На жаль , краснодарський клуб цього не зробив . Тому нами було встановлено , що гравець не був оформлений в установленому порядку в молодіжному чемпіонаті і Кубку країни “.

Ситуація комічна тим , що в донецькому ” Металурзі “, де Каретник провів весняну частину сезону , він заявлений як росіянин.

ТегиТеги: Кубань, Росія,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.163 / 5.6mb