Арсенал

Англія League Cup

Челсі та Арсенал вилітають із Кубку Ліги (Відео)

28/10/2015 , 11:58

Лондонський Арсенал несподівано зазнав розгромної поразки у матчі кубку Англійської Ліги проти Шеффілд Уенздей. Негаразди для “канонірів” розпочалися вже на старті зустрічі. Спочатку травму отримав Тео Уолкот, а через декілька хвилин і Алекс Окслейд-Чемберлен, що вийшов на поле саме замість Тео.

«Це дуже поганий день для “Арсеналу “. Ми втратили двох важливих гравців в першій частині гри, після чого діяли на недостатньо високому рівні. Вітаю суперників. Вони були швидше, гостріше і рішучіше нас. У нас не виходило створювати абсолютно нічого, а в захисті ми діяли примітивно.

Я залишив шість гравців в Лондоні і ще двох втратив сьогодні. Для молодих футболістів рівень гри був сьогодні дуже високий, вони поки ще не готові до такого », – цитує Венгера ВВС

А Челсі знову програє. Цього разу команда Жозе Моуріньо не змогла здолати Сток Сіті. Основний час зустрічі завершився з рахунком 1: 1. Причому “аристократи” забили аж на 90+1 хвилині гри. А в серії пенальті Азар виявився єдиним, хто не зумів пробити воротаря господарів Джека Батленда.

“Шеффілд Уенздей” – “Арсенал” – 3:0
Голи: Воллас, 28, Лукас, 40, Хатчінсон, 52

“Сток Сіті” – “Челсі” – 1:1 (5:4 пен)
Голи: Волтерс, 52 – Ремі, 90+1