Екстра-Ліга. Продексім на останній секунді перемагає Енергію (Відео)

Spy-Football.com

3/11/2015 , 11:56

Пропонуємо вашій увазі огляд туру у футзальній Екстра-Лізі

Програючи 0: 2 по ходу матчу, команда Євгена Ривкіна знайшла в собі сили здобути перемогу. Загальний рахунок 7: 4. І оплески молодим “ураганівцям” які дали справжній бій чемпіону і тримали у напрузі господарів до самого фінального свистка.

Локомотив (Харків) 7:4 (1:2) Ураган (Івано-Франківськ)
Голи: Рогачов (13, с.в.), Кисельов (18), Валенко (22), Д. Сорокін (23, 38), Журба (25), Овсянніков (40) – Рудавець (17), Боргун (28), Цілик (29), Корсун (35, с.в.)

Рівненський Кардинал, не зважаючи, на статус аутсайдера, дає справжній бій супернику у кожному матчі. У поєдинку проти віце-чемпіона, гості впевнено провели перший тайм, але у другому все ж досвідченіший Спортлідер дотиснув готсей і здобув важливі 3 очки.

Спортлідер+ (Хмельницький) 6:2 (2:2) Кардинал-Рівне (Рівне)
Голи: Калуков (6), Шеремета (15, 22), Педяш (21, 28), Подлюк (29) – Жак (5), Новак (13)

Приват першим відкрив рахунок у матчі проти колись грізного ЛТК. Але гості ще до перерви зуміли вийти в перед. А у другому таймі Мануйленко закріпив перевагу “обєднаної” команди. Ця перемога дозволила підопічним Валерія Туркіна піднятися на 6 сходинку в турнірній таблиці.

Приват (Кривий Ріг) 1:3 (1:2) ЛТК-ІнБев-НПУ (Луганськ/Житомир/Київ)
Голи: Ломака (7) – Дзюба (11), Мануйленко (20, 35)

Ну і родзинка цього вікенду. Поєдинок у Херсоні закономірно вважався центральним у турі. І матч виправдав сподівання. А розвязка у ньому прийшла на останніх секундах гри. За 3 хвилини до фінального свистка “енергетики” вели у рахунку 3-2, але спочатку Сопільняк зрівнює рахунок, а на останній хвилині Скорий дарує херсонцям перемогу.

Продексім (Херсон) 4:3 (2:2) Енергія (Львів)
Голи: Чуднов В. (7), Чуднов А. (20), Сопільняк (37), Скорий (40) – Грицина Мих. (3), Коваль (19), Павленко (27)