4/4/2014 , 10:49

Завершено 19 тур чемпіонату України з футзалу

Єнакієвець (Єнакієве) – Локомотив (Харків) 1:0

Гол: Свірідов, 24

Центральний матч туру пройшов під гаслом «Ніхто не хотів ризикувати». Обидві команди намагалися максимально обачно діяти при захисті своїх воріт, а за таких умов явно не до швидких розіграшів. Зрозуміло, що в таких ситуаціях застосовується дальня артилерія, особливо враховуючи той факт, що у обох команд є кому пробити. Федорченко одним з таких ударів потурбував стійку, а от господарям вдалося створити декілька більш гострих моментів. Овсянніков і Разуванов били з близької відстані, але в обох випадках Дмитро Литвиненко продемонстрував, що недаремно витіснив з «основи» Євгена Іваняка та й капітанська пов’язка як би натякає на додатковій відповідальності.

На початку тайму стався дуже неприємний епізод, коли після зіткнення в центрі поля Сергій Журба довгий час лежав на паркеті. Після надання необхідної допомоги на майданчик він більше не виходив. Біда не приходить одна і Свірідов після передачі з кутового поклав м’яч у ворота. Цей гол додав натхнення єнакієвчанам, які намагалися розвинути успіх, але Литвиненко не дозволив їм цього зробити. Після такого певного шоку харків’яни відійшли і змогли вирівняти гру. Правда передумов, щоб зрівняти рахунок не мали, тож не дивно що за 6-ть хвилин до кінця на майданчик у воротарській футболці вийшов Дмитро Клочко. На відміну від попереднього матчу з «Ураганом» розіграш більшості у «Локо» не задався. За 9,5 секунд до кінця чемпіони майже зрівняли рахунок. Після чергової дальної спроби харків’ян м’яч влучив у Тіагу і полетів у ворота, але сам же бразилець встиг його звідти винести. От тільки було це вже за лінією чи на ній розібрати важко. Таким чином «Єнакієвець» достроково виграє регулярний чемпіонат.

ЛТК (Луганськ) – Енергія (Львів) 1:2

Голи: Вершинін, 33 – Мик. Грицина, 22, Коваль, 25

«ЛТК» з початку матчу заволодів територіальною перевагою, але втілити її у щось значне не зумів. Зате львів’яни, які нагадали про себе лише на 7-й хвилині одразу серйозно взялися до справи. Переважно у гру вступав Ільків, але одного разу його підстрахував Літвінов, а ще одного разу Павленко «причесав» поперечину. Луганчани відповіли замиканням передачі Пічкурова від Бессалова, але повз воротаря і повз ворота. Доволі несподівано за 7-м хвилин до кінця першої половини гри Косенко кинув у бій «літаючого воротаря»Легчанова. «Зелено-білі» відверто неспішно катали м’яч, хоча й зуміли створити декілька нагод. Натомість могли й пропустити, але удар Літвінова у порожні ворота встиг зупинити Дмитро Бондар.

Після перерві «енергетики» вдало реалізували два «стандарти». Спочатку Микола Грицинарезультативно завершив передачу з кутового, а потім у падінні головою після навісу з ауту забив Коваль. Надалі атакували обидві команди, але «енергетики» ще й часто порушували правила. Врешті-решт докотилося все до 13-го голу Вершиніна у поточному чемпіонаті. Після удару Дзюби Олександр вдало підставив ногу – 1:2. Він же міг стати героєм, але ще один його удар прийняла на себе стійка. В самому кінці гри Роман Ковальчик випустив Віталія Дзюбу, як 5-го польового, але рахунок вже не змінився.

Спортлідер+ (Хмельницький) – Кардинал-Рівне (Рівне) 5:5

Голи: Сондак, 2, Михайленко, 5, Калуков, 18, Фетько, 22, Засенко, 33 – Фаренюк, 7, Басіч, 15, 34, Дармовіс, 20, Чернієнко, 25

Команди зіграли у по-справжньому «щирий» футзал: високі швидкості, маса браку, необачність у захисті, велика кількість моментів… Глядачі отримали справжнє шоу, а тренери не одну сиву волосину. Хмельничани зі стартових хвилин  ошелешили гостей: Сондак зіграв на добиванні, а Михайленко підставив ногу під удар партнера – маємо 2:0 на 5-й хвилині. Правда «Кардинал-Рівне» швидко оговтався і Лисенко пару разів по-справжньому врятував свою команду від неминучого голу. Проте після втрати Сондака «Кардинал-Рівне» швидко розіграли класну комбінацію, яку Фаренюкзавершував у порожній кут.Події розгорталися з неймовірною швидкістю. То Дєнюжкін ледь не «привіз» гол в свої ворота, коли забарився з м’ячем біля двох суперників, а то Басіч на добиванні робить рахунок рівним. Сондак справа прострілює на Калуквоа, той б’є впритул, але Дєнюжкінприймає удар на себе. Ще мить і Калуков відкидає п’ятою м’яч, а Рибак акуратно низом кладе його у кут. Тут же Тригубець розвернувся в оточенні ледь не всього «Спортлідеру+» і прокинув знаряддя праці Дармовісу, а тому залишалося забити у порожній кут за  35 секунд до кінця такої насиченої половини гри.

На 22-й  хвилині Сондаквиводить господарів і біжить цілувати свою дитину на трибуні. А вже за три хвилини Чернієнко класним ударом зрівнює рахунок. Моментів вистачало, тож не дивно, що це ще був далеко не кінець. Калуков з дуги зробив передачу трохи далі ліворуч на Засенка і той закрутив «шкіряного» у ворота – 5:4. І тут 4-й раз за матч «Кардинал-Рівне» зрівнює рахунок. Басич вдало розпорядився м’ячем після передачі Фаренюка – 5:5. Зупинятися ніхто не збирався, але господарі все ж були трохи ближчими, щоб забити 6-й гол. Аж тут на 37-й хвилині Михайленко отримав другу жовту, а відповідно і червону картку. Гості більшість розіграли відверто погано – лише пару загострюючих передач за дві хвилини, хоча навіть так могли забити, але Сондак як стіна став на лінії власних воріт і два удари прийняв на себе. На останній хвилині Дєнюжкін побіг допомагати партнерам в полі, а Танський навіть міг вирвати перемогу, однак Лисенко зробив те, що і має робити воротар. Хмельничани вдруге поспіль грають внічию 5:5.