Футзал тов.матч

За 40 секунд до кінця Україна втрачає історичну перемогу над Іспанією

8/1/2015 , 15:23

Синьо-жовті були дуже близькі, щоб перший раз в історії обіграти іспанців.

Вже на третій хвилині іспанці були шоковані не тільки сміливою грою українців, а й голом у їхні ворота: Валенко зробив хороший рейд і поклав снаряд у ціль. Поки господарі розбиралися, що до чого, гості ударом Дмитра Сорокіна поклали Фурію Роху в нокдаун.

Завдяки явно кращої гри, ніж напередодні (іспанці розгромили українців 4-0), Україна без особливих проблем справлялася з атакуючою міццю Іспанії та атакувала сама. Так, Фернандао дали скоротити відрив, але перед самою перервою Білоцерківець гарматним ударом забив третій м’яч у ворота суперника.

Відчуваючи, що пахне смаженим, іспанці забігали понад звичного рівня, і все-таки схилили шальки терезів на свій бік. На 25-й хвилині Фернандао оформив дубль, а моментів біля воріт українців з’являлося все більше. Хоча могли забивати і підопічні Косенко, зокрема – Сорокін, який тет-а-тет не зміг переграти Хесуса Ерреро.

Найцікавіше ж настало, коли команда Хосе Венансіо Лопеса вийшла в п’ять польових. Наші оборонялися надійно, натиск вдавалося стримувати … І як ви вже здогадалися, все йшло вдало до 40-ї хвилини. В одній з атак Овсянников опинився не в тому місці і не в той час, зрізавши м’яч у свої ворота. А за пару секунд до кінця натхнені іспанці зуміли вичавити максимум з кутового і зробили рахунок – 4: 3.

Іспанія – Україна – 4: 3 (1:3)
Голи: Фернандао (16, 25), Овсянніков (40, автогол), Рауль Кампос (40) – Валенко (3), Д.Сорокін (10), Білоцерківець (19).