Росія

Футзал EURO-2014

Футзал. Євро-2014. Фінал. Італія перемагає Росію (Відео)

9/2/2014 , 14:39

Збірній Італії вдалося “знешкодити” форвардів росіян і вдруге у своїй історії виграти чемпіонат Європи з футзалу.

Італія – Росія 3:1

Голи: Г. Ліма, 7, Муріло, 14, Джассон, 19 – Ліма, 10

futsal_itaУ дебюті росіяни підібгали італійців , які , втім , нічого особливого створити не дозволили , а потім самі осіли на половині суперника, і Густаво довелося вибігати назустріч Муріло . Підопічні Сергія Скоровіча практично перестали показуватися в атаці і на сьомій хвилині отримали гол у свої ворота. Після кутового Габріел Ліма випередив Дмитра Лискова і в дотик відправив м’яч у сітку. Густаво був у нестямі від люті.

Суперники діяли надзвичайно чіпко , а тому з моментами було негусто. Правда , на дев’ятій хвилині Густаво помилився з передачею і ледь не нажив проблем на свою голову. В атаці італійці діяли таки помітно продуктивніше – воротар Стефан Маммарелла , на відміну від Густаво , в грі не брав участь зовсім. І тоді у всій красі проявив себе Едер Ліма , який забив свій восьмий гол на турнірі. У правої бровки він розгойдав Даніеля Джассона , розвернувся і невідпорно пробив – 1:1 !

Гол трохи підбадьорив росіян – атаки і удари пішли в обидві сторони , але рівність у грі протрималося недовго. На 12 -й хвилині м’яч випірнув з натовпу гравців на Фортіно , але його удар прийняв на себе голкіпер . А через дві хвилини збірна Італії вийшла вперед. Габріел Ліма навісив від бічної лінії ближче до дальньої штанги , і Муріло , не давши м’ячу опуститися , забив шикарний гол .

Скутість у грі більшості росіян нікуди не поділася , і тільки енергійність Едера Ліми з Робіньо не давала італійським захисникам розслабитися. Незважаючи на досить невиразну гру , команда Скоровіча зробила спробу зрівняти рахунок ще до перерви , але пропустила знову. Успіхом для італійців увінчалася контратака з проривом Джассона по правому флангу .

Другий тайм почався бадьоро , м’яч дуже швидко долав центральну зону , проробляючи шлях від однієї штрафної до іншої. На 22 -й хвилині Сергій Абрамов пробив з хорошої позиції вище воріт , хоча міг залишити м’яч Едер Лімі. Італійці відповіли небезпечною атакою , по ходу якої Фортіно витончено перекинув м’яч через Миколи Переверзєва . Потім Сирило робив найнебезпечнішу передачу на все того ж Переверзєва , але капітан , як виявилося , чекав пасу на хід.

Після перерви росіяни частіше підбиралися до воріт Маммарелла , хоча захисники італійців встигали накривати опонентів. Робіньо вирішив вдарити здалеку , однак йому не вистачило точності , а в атаці у відповідь Саад пробив під рукою Густаво , потрапивши в каркас воріт.

Італійці зметикували , що краща оборона – це напад , і намагалися не засиджуватися в обороні , організовуючи найгостріші випади. Усвідомивши всю тяжкість свого становища , ще за вісім хвилин до кінця росіяни почали вдаватися до допомоги п’ятого польового гравця – замість воротаря виходив Переверзєв . В одному з епізодів Едер Ліма міг переправляти м’яч у порожній кут воріт , але Маммарелла встиг кинутися йому в ноги.

На 34 -й хвилині Сергій Сергєєв пальнув здалеку у штангу , і тут же другу жовту картку отримав Сирило , заробив видалення і у фіналі ЄВРО- 2012 . Положення росіян ускладнилося донезмоги , по суті , все вже було скінчено. На останніх хвилинах вони зробили ще кілька спроб , але – пізно . Італійські вболівальники , яких було більшість серед майже 12 тисяч глядачів у ” Спортпалейсе ” , почали святкувати ще до фінального свистка.

У матчі за 3-є місце іспанці розбили португальців і завоювали бронзові медалі.

Португалія – Іспанія 4:8

Голи: Рікардіньо, 8, Педру Карі, 12, Педру Кошта, 26, Кейрош, 36 – Фернандао, 6, 38, Хосе Руіс, 7, Лосано, 7, Мігелін, 17, Рафа Усін, 18, Рауль Кампос, 20, Пола, 40