Гол з сиреною: Локомотив виграє у Єнакієвця.Огляд 26 туру Екстра-Ліги (Відео)

13/4/2014 , 10:22

Енергія (Львів) – ЛТК (Луганськ) – 2:2(2:1)
Голи: Легчанов, 6, Павленко, 11 – Мануйленко, 8, 33

ЛТК довелося грати 2 матчі протягом двох днів причому на виїзді. Але для луганчан це не виявилося великою проблемою і підопічні Романа Ковальчина навіть зуміли зіграти в нічию у Львові. «Енергія» ж також від такого результату дуже не засмутилася, адже цього цілком вистачило, щоб вирішити завдання виходу в плей-офф.

Кардинал-Рівне (Рівне) – Спортлідер+ (Хмельницький) 1:1
Голи: Танський, 28 – Заворотний, 40

Спортлідер + вириває нічию в Рівному на останній хвилині матчу.

Локомотив (Харків) – Єнакієвець (Єнакієве) 3:2
Голи: Є. Клочко, 13, Бето, 34, Кисельов, 40 – Рось, 19, 36
Вилучення: Вассура, 34

Відмінний матч подарували уболівальникам обидві команди, тому прикро, що глядачі в інших регіонах його так і не змогли подивитися через відсутність трансляції. Команди сходу взяли високий темп, як і личить лідерам, от тільки моменти виникало рідко. Але, попри це, глядачі, які сьогодні відвідали ПС «Ювілейний» побачили багато голів. Кисельов наважився на черговий дальній удар, а Євген Клочко зумів грудьми вдало під корегувати траєкторію польоту м’яча – 1:0. Гості значно додали в активності попереду за що і були винагороджені. Моменти з гри реалізувати не вдалося, зате «залізничники» вшосте порушили правила. Артем Рось пробив з 10-метрової позначки повз, але трохи пізніше на табло засвітилося 7-ме порушення у «Локомотива» і Артем виконав вирок бездоганно – 1:1.
Другий тайм пройшов значно веселіше в плані кількості моментів, хоча і тут більше виділялися гості: Разуванов бив у поперечину, а удар Нестерука майже впритул зумів відбити Литвиненко, причому з лежачого положення. Продовження лежало не в площині створення гольових моментів, а в площині порушень. В цей період другою жовтою карткою відзначився Вассури, заробивши друге попередження – оце так «вдало» повернувся. «Локомотив» швиденько реалізував більшість і завдяки голу Бето вийшов вперед. Далі, як і в першому таймі, «залізничники» заробили 6-те і 7-ме порушення. Спочатку Рось забив, а от у другій спробі йому завадив Литвиненко. До кінця зустрічі обидві команди намагалися розіграти більшість з 5-м польовим, проте безрезультатно. А фінал вийшов неймовірним – на останній секунді дальній удар Кисельова після рикошету влетів у ворота «Єнакієвця».